Чому матері не можна приходити в гості до дочки без запрошення

Чоловік покинув мене з маленькою дитиною на руках, тому виховувати доньку мені довелося самостійно. Звісно, я не могла забезпечити їй розкішного життя, але робила все можливе, щоб Поліна мала все необхідне.

Я постійно сподівалася, що з часом стане легше. Дочка закінчила школу й вступила в інститут. Незабаром вона вийшла заміж й переїхала до свого чоловіка.

Одного дня я спекла улюблені домашні булочки Поліни й вирішила відвідати молодих зі своїми гостинцями. Попереджати про візит не стала, щоб зустріч стала приємним сюрпризом. Однак донька непривітно відчинила мені двері й з порогу заявила:

– Ми не любимо непроханих гостей! Наступного разу краще попереджай заздалегідь, якщо захочеш прийти!

Таку реакцію я намагалася виправдати можливими проблемами в особистому житті доньки, тому не сприйняла її слів близько до серця. За чашкою чаю вирішила розпитати, що ж трапилося. Оскільки зятя не було вдома, Поліна вирішила розповісти про всі свої переживання, які вона довго тримала всередині себе. 

Пошепки

Виявилося, що злиденне дитинство зіпсували їй ціле життя. Спочатку над донькою насміхалися в школі через убоге вбрання, а зараз вона одружилася із першим кращим чоловіком, аби вирватися з лап бідності. 

Я не сподівалася на такі зізнання, адже навіть не здогадувалася, що Поліна так почувається. Я давала їй все, що було в моїх силах, але насправді донька відчувала мою нелюбов до неї. 

Річ в тому, що її народження було незапланованим і небажаним. Я завагітніла після однієї ночі з п’яним сусідом, який не був готовим взяти на себе таку відповідальність. Все ж я не могла позбутися немовляти і була змушена тримати в секреті правду про її батька.

І під час цієї розмови я не зізналася, чому дочка не відчувала материнського тепла. Мені сумно, що її дитинство було нещасним. Я розумію, що у цьому виключно моя вина, адже я ніколи не говорила про свої почуття, чого й Поліну не навчила робити. 

Колись я наважуся на відверту розмову, а поки що не знаю, як діяти далі. Цікаво, чи зможе доросла донька коли-небудь пробачити мені?

Як ви вважаєте, чи зможе матір з дочкою залишити всі образи позаду й відновити свою відносини? Що для цього потрібно?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector