Чому нашим жінкам після 50 потрібно повчитися у закордонних ровесниць

На швидкість старіння у жінок впливають чимало чинників. І йдеться не тільки про біологічні аспекти. І прекрасним прикладом для цього є порівняння вітчизняних красунь за 50 та їхніх закордонних ровесниць.  

Ось вам і приклад того, як вік за паспортом та біологічний вік сильно відрізняються. Хтось у 50 виглядає набагато старшим, а хтось навпаки – тільки починає цвісти та пахнути. 

У своїх дослідженнях геронтологи (науковці, що вивчають процеси старіння людини) дійшли висновку, що швидкість старіння залежить від спадковості на 20%. У решті випадків спрацьовують зовнішні фактори. Втім, ви можете як пришвидшити, так і сповільнити старіння. У такому випадку на допомогу вам прийдуть: заняття спортом, правильне харчування, регулярні обстеження та відмова від шкідливих звичок. 

Але багато українок нехтує правильним способом життя. Особливо молодим людям дуже часто здається, що такими вони ще будуть завжди.

Але з віком, спосіб життя, екологічні фактори, стрес та механічні зміни – впливають на процес старіння, передчасно забираючи у жінок вроду.

До біологічних чинників відносимо генетичну схильність. Себто, з віком у нас уповільнюється процес відновлення клітин, утруднюється обмін речовин, погіршується гормональне тло.

Щодо екологічних чинників — вплив навколишнього середовища на наш організм. Мовимо про перепади температур, загазованість, погоду, клімат і таке інше.

Наступний чинник – механічні зміни, а точніше міміка, внаслідок якої утворюються зморшки.

У наших закордонних однолітків – дрібноморщинистий тип старіння. Шар підшкірно-жирової клітковини у них дуже тонкий, тому складки на обличчі практично не з’являються. Така їхня особливість – це багатовікова адаптація організму до середовища проживання, середземноморської дієти, способу життя і таке інше.

В українок (у більшості з них) – деформаційний тип старіння. Шкіра у нас комбінована або жирна. З віком у нас з’являється друге підборіддя, мішки під очима, а також провисають носогубні складки. Також приблизно до 50 років наші красуні вже набирають зайву вагу. Взнаки дається народження дітей і повернути собі струнке тіло вкрай важко. Добиває неправильне харчування й ми отримуємо непривабливе старече тіло.

Забувають українки і про модні тенденції, нехтуючи трендами. Підбирати одяг з різних причин нерідко доводиться у дешевих магазинах. Обираємо комфорт та практичність замість краси та елегантності.  

Відбиток на зовнішності залишає й постійний стрес. На обличчі 50-річної українки не так часто побачиш безтурботну посмішку. Життя триває… Клопотів ще чимало…

Натомість красуні з-за кордону не так ревно віддають себе сім’ї, чим і бережуть власну вроду та нерви. Там не перестають стежити за собою, правильно харчуватися, займатися спортом. шукати нові хобі й розвиватися аж до старості. Доки ми присвячуємо себе роботі, дітям з онуками та господарству. Різниця менталітетів. Та й умови різні – ось і результати різняться.

Одначе фахівці радять усе ж таки приділяти увагу профілактиці старіння. Правильне харчування, фізична активність та турбота про себе кохану – ось чого ми повинні прагнути, минувши 5-тий десяток свого життя. Бо коли пожити для себе, як не зараз?

Що думаєте про це?

Погоджуєтеся зі статтею?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector