Чому не можна садити ці дерева поруч з будинком, та що вони символізують

Наші предки вірили в різні прикмети. Вони давно спостерігали за тим, що відбувається в їхньому житті і на основі цього робили висновки.

Певні дерева категорично не можна садити поблизу будинку, якщо ви не хочете, щоб з вами по життю йшли нещастя.

  1. Береза.

Це дерево не рекомендується садити біля будинку, тому що в його красивих гілках люблять жити злі духи. Береза завжди приваблює людей своєю чарівною красою. А ось якщо посадити це дерево за своїм парканом, то воно, навпаки, стане захисником вашого будинку від різної нечисті.

  1. Верба.

Це дуже красиве і незвичайне дерево. Воно привертає увагу багатьох людей. Однак з давніх часів вважалося, що верба приносить в будинок одні біди і нещастя. Напевно ви чули, що це дерево ще називають плакучою вербою. Люди вірили, що якщо посадити вербу біля свого будинку, то вона незабаром забере чиюсь душу.

  1. Туя.

Туя, посаджена поруч з будинком, може підштовхувати його мешканців до самотності, одружених розлучатися, а інших уникати спілкування з людьми. А якщо в будинку живе дівчина, то туя під вікном буде заподіювати шкоду її майбутній долі.

  1. Осика.

Осика вважається деревом проклятим. Посаджена поблизу будинку, вона здатна витягати з його господарів життєву енергію, провокуючи занепад сил, депресію і різні психічні захворювання.

  1. Ялина.

Ялину називають байдужим і непередбачуваним деревом. Вона здатна накопичувати негативну енергію роками, а потім раптом несподівано виплеснути її на людей, що живуть поруч в будинку. 

  1. Дуб.

Це досить сильне і міцне дерево. Його енергетика поширюється на велику відстань. Якщо посадити дуб поблизу свого будинку, то у самого міцного члена сім’ї він буде забирати всі життєві сили і здоров’я. А ті люди, які слабкіші духом, взагалі незабаром можуть сильно захворіти. Існує прикмета, яка говорить, що той, хто посадить дуб біля свого будинку, раптово помре. Тому краще не ризикувати, і посадити якесь інше дерево.

А ви вірите в прикмети?

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: