Чому не можна слухати скарги: 4 важливих причини

Навіть у найвеселіших оптимістів бувають важкі дні, коли хочеться поплакатися на життя і вилити негатив уважному і слухачеві. Але це ще пів біди. Куди гірше, коли нам зустрічаються люди, які все бачать в чорних тонах. Кожна їх розмова наповнена трагізмом, проблемами, скаргами…

Чому не можна слухати скарги?

Цей світ не терпить тих, хто постійно плаче. Якщо часто скаржитися на свої проблеми, то можна перетворити їх в більш серйозні.

Пошепки

  1. Втрата життєвої енергії. Ніщо так не втомлює, як скарги на життя іншої людини. Вони здатні знищити навіть впевнений оптимістичний настрій. Люди, які скаржаться, притягують до себе негатив, який може вплинути і на вас.
  2. Просто маніпуляція. Часто люди скаржаться на життя просто, щоб отримати від вас бажане. Жалість до інших призводить до того, що ви поступаєтеся власними інтересами. Надання допомоги та підтримки страждальцю шкодить вам. 
  3. Погіршення емоційного стану. Потік чужого негативу руйнує нашу психіку. Постійні скарги на життя призводять до почуття провини, негативних думок, занепаду сил, емоційного дисбалансу і навіть до порушень в роботі мозку.
  4. Зміни поглядів на життя. Якщо завжди слухати скарги інших, ваш світ стане темним та сумним середовищем. З часом ви самі перетворитеся на постійного скиглія. 

Що робити?

Візьміть себе в руки та обмежте спілкування з людьми, які постійно незадоволені життям. Приберіть подалі ввічливість та ігноруйте скаржника. 

Перестаньте проявляти до них співчуття, адже вони чекають на таку реакцію. 

Життя занадто коротке, щоб витрачати його на скарги. 

Ви часто скаржитеся на життя?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector