Чому не можна святкувати ювілей на дачі

Моя свекруха минулого тижня святкувала свій ювілей з нагоди 60-річчя. Вона вирішила влаштуватися застілля на дачі, аби посмажити шашлики і відпочити на свіжому повітрі. Скажу відверто, що я з самого початку не бажала бути присутньою. Проте на усі мої аргументи, чому я маю залишитися вдома, чоловік лише відповідав, що так робити не личить. 

Взагалі з Антоніною Григорівною ми в нормальних стосунках, але інколи я не знаходжу пояснень її поведінці.  

Наприклад, жінка постійно вихваляється тим, яка у неї здібна й кмітлива онука. Справді, наша донька у свої 4 роки знає букви, вміє рахувати й читати. Однак це все завдяки тому, що ми з чоловіком постійно займаємося її розвитком. Бабуся у виховному процесі абсолютно не бере участі, хоча подругам й сусідам заявляє про інше. 

Свекруха каже, що вона спілкується з Марійкою кожного дня. А знаєте, яке це спілкування? Онлайн! При цьому ініціативу проявляє не Антоніна Григорівна, а її син, який сам дзвонить до матері по відеозв’язку і кличе Марійку на хвильку приєднатися. Я вважаю, що рідна бабуся все ж має проявляти більше інтересу до своєї онуки і проводити з нею час не тільки на словах. 

Пошепки

Через цю показуху мені не хочеться сидіти зі свекрухою за одним столом, але й це не єдина причина. Я взагалі не люблю їздити на дачу, бо там немає елементарних умов для комфортного існування. Туалет на вулиці, а гарячу воду треба гріти на газовій плиті. 

І що ви думаєте? Ми приїхали на свято, вручили подарунки й сіли за стіл. Все було нормально, поки Антоніна Григорівна не покликала мене на кухню з проханням помити їй кілька тарілок, мовляв, їй не вистачає посуду, щоб усім гостям видати торт. 

Я відмовилася це робити, адже не збиралася пхати руки в холодну воду. Свекруха знала, що я терпіти не можу ці незручності. Тим паче я неодноразово пропонувала їй навести на дачі лад й поставити котел. 

Матір чоловіка обурила моя відповідь, тому вона поскаржилася на мене усім гостям. Усі кинулися їй допомагати. От скажіть, хіба не це не циркова вистава? 

А як ви вважаєте, хто в цій ситуації має рацію? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector