Чому не можна залишати на ніч брудний посуд на кухні

Якщо ви страждаєте на безсоння, частий головний біль, вас турбують жахливі сновидіння — задумайтеся, можливо, причина в брудному посуді, який ви залишили в раковині звечора.

Брудний посуд дійсно може принести негатив у ваше життя, і собі ми вирішили поговорити про це детальніше.

БРУДНИЙ ПОСУД

Причина перша, забобонна

Слов’янські народи ще в сиву давнину вважали, що в кожному домі живе дух, який оберігає житло від негативу. Але якщо не доглядати за цим житлом, то невидимий «господар» почне мститися. 

Тоді в жителів будинку починають зникати важливі речі, а потім з’являються в несподіваних місцях. В нічний час можна почути дивний шум та шурхотіння. 

Саме брудний посуд може викликати злість у вашого домовика, і таким чином він намагається привернути вашу увагу, щоб більше такого не траплялося. 

Причина друга, езотерична

Езотерики стверджують, що бруд у власному житлі притягує негатив в життя. Охайна квартира — запорука порядку в усіх сферах. Саме брудний посуд може підживлювати проблеми енергією. 

Якщо не дотримуватися чистоти на кухні, то це може призвести до частих сварок подружжя, бідності, а ще навіть проблем та непорозуміння в ліжку. Якщо залишати в раковині брудні ложки та виделки,  то це може призвести до пліток на роботі, а от брудний посуд в незаміжньої дівчини буде відлякувати чоловіків.

Життя в такому домі неспокійне та тривожне.

Щоб знову налагодити своє життя, слід мити посуд вчасно, а ще розмістити на кухні захисні рослини, наприклад, алое. 

Причина третя, об’єктивна

Залишки їжі на кухні можуть ще й спричинити реальні проблеми, адже ніщо краще не приваблює різноманітних комах. В такому середовищі також розвиваються патогенні бактерії та мікроорганізми, що можуть спровокувати розвиток різноманітних хвороб. 

Я вважаю, що легше помити посуд звечора, ніж псувати собі настрій вранці горою в раковині з брудних каструль. 

Ви дотримуєтеся порядку вдома?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: