Чому не можна залишати на ніч брудний посуд на кухні

Ще наші предки вірили в те, що кухня повинна сяяти чистотою, особливу увагу приділяли про цьому посуду. Вважали, що брудні тарілки можуть стати причиною головних болів і навіть безсоння. 

Сьогодні ми поговоримо з Вами про брудний посуд й чому краще не залишати його в раковині на ніч. 

БРУДНИЙ ПОСУД

Причина перша, забобонна

Мало хто зараз вірить в забобони, але не варто ігнорувати той факт, що предки чистому посуду наділяли багато уваги. Вони вважали, що кожне житло має власного духа – домовика, який також любить чистоту. А от брудний посуд може розізлити цю істоту, внаслідок чого вона може мститися й робити господарю неприємності. Найпоширенішими ознаками того, що ви розізлили домовика є постійне зникнення необхідних речей. Ви годинами можете шукати, наприклад, ключі, хоча і памятаєте, куди поставили їх востаннє. 

Також в давнину вважали, що домовики можуть спричинити і постійні конфлікти між членами сім’ї.

Причина друга, езотерична

Якщо ви вірите  в негативну енергетику, то маєте знати, що брудний посуд може спричинити погане самопочуття.

Пошепки

З містичної точки зору, брудний посуд є джерелом негативу, який найчастіше впливає на подружжя, пара частіше конфліктує, з’являються непорозуміння. Також брудні гори посуду можуть спричинити безгрошів’я та постійні невдачі. Незаміжня дівчина, у якої брудний посуд ночує в раковині, буде відштовхувати і відлякувати всіх чоловіків. 

Звичайно, ми не можемо достовірно запевняти, що це правда, однак психологи також стверджують той факт, що брудний посуд може створювати дискомфорт.

Причина третя, об’єктивна

Залишки їжі на кухні можуть ще й спричинити реальні проблеми, адже ніщо краще не приваблює різноманітних комах. В такому середовищі також розвиваються патогенні бактерії та мікроорганізми, що можуть спровокувати розвиток різноманітних хвороб. 

Я вважаю, що легше помити посуд звечора, ніж псувати собі настрій вранці горою в раковині з брудних каструль. 

Ви дотримуєтеся порядку вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector