Чому не варто йти в салон краси з брудною головою

Жінки просто обожнюють походи в салон краси – для них це дійсно важлива подія, яка вносить трішки прекрасного в сіру буденність. Однак багато жінок роблять багато помилок, які можуть завадити отримати вдалий результат. Сьогодні ми розповімо вам важливу інформацію про те, чого не варто робити перед процедурою.

Поради перед стрижкою

Невідповідний одяг

Потрібно обирати правильний одяг перед тим, як іти в салон, оскільки складні фасони або ж важкі прикраси можуть заважати майстру виконувати різноманітні техніки. Уникайте об’ємних худі та сорочок з широким коміром, краще в салон іти без прикрас та в однотонних футболках або водолазках. 

Приходити до майстра з брудною головою

Це найбільша помилка, яку часто допускають жінки. Раніше це було дійсно правилом, оскільки майстри використовували агресивні фарби, що могли зашкодити волосинам. Зараз все навпаки, матеріали в салонах якісні, не такі травматичні, тому голову слід обов’язково мити, щоб фарба рівномірно вкрила волосся. А от  що не варто використовувати перед тим, як іти на зачіску та фарбування – це різноманітні бальзами, спреї, олії, оскільки вони можуть завадити в досягненні бажаного результату.

Не розповідати перукаря історію волосся

Перукар повинен знати все про ваше волосся, це можна порівняти з прийомом у лікаря. Будь-які процедури з волоссям потрібно виконувати, враховуючи те, що клієнт робив з ним раніше. Особливо це стосується фарбування, оскільки пігменти від попередніх процедур на пряму впливають на майбутній результат. Детально розповідайте, якими фарбами ви користувалися, чи робили різноманітні процедури з відновлення, і завжди демонструйте фотографію з тим, що ви хочете отримати. 

Активно користуватися смартфоном

Особливо це стосується різноманітних стрижок, оскільки будь-який рух головою може змінити результат. Намагайтеся сидіти в кріслі з правильною осанкою, а ще без телефону ви зможете краще контролювати процес. Часто буває так, що клієнт всю процедуру просидів в телефоні, а потім в кінці, коли нічого змінити не можливо, висловлює невдоволення. Не бійтеся говорити свої побажання, адже майстер не може знати, що у вас в голові.

Що ж, сподіваюся, ми допомогли тобі звернути увагу на дійсно важливі думки. 

Ви допускаєтеся цих помилок?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector