Чому не варто встановлювати шафу-купе

Шафи-купе з’явилися ще в минулому столітті на просторах Штатів, а в 90-ті роки вони стали популярними й на вітчизняному ринку. З того часу багато людей обирають саме такий варіант для організації й зберігання своїх речей та одягу. 

Однак більшість вважають, що шафи-купе компактні та не займають багато місця. У цьому нібито їхня основна перевага, але насправді зазвичай вони більш габаритні, ніж будь-які інші альтернативні різновиди меблів. 

Спеціаліст Карен Карапетян вирішив розвіяти усі міфи навколо шаф-купе й пояснити, які у них є мінуси. 

Мінуси шаф-купе: думка експерта

Карен Карапетян, досвідчений дизайнер та архітектор, закликає відмовитися від непрактичних та застарілих шаф-купе. Він ділить їх на три види й розповідає про недоліки кожного з них. 

Класичні шафи-купе

Перший варіант є найпростішим та найбюджетнішим. Не дивно, що такі шафи-купе можна зустріти практично в кожному домі. Їхня низька ціна обумовлена відсутністю бічних стінок й дна. Натомість можуть з’явитися проблеми зі монтажем та використанням дверей і полиць, адже не рідко стіни й підлога бувають кривими. 

Окрім цього, вбудовані шафи-купе псують інтер’єр через велику кількість зайвих елементів ззовні. Дешеві матеріали також не додають вашому дизайну вишуканості. 

Оптимізовані шафи-купе

Якщо ви все ж не готові відмовитися від шафи-купе, то цей варіант вартий вашої уваги. Його можна назвати оптимальним, адже він поєднує в собі такі характеристики, як міцність, надійність та практичність. Алюмінієвий каркас прослужить вам не один рік, а треки й нутрощі шафи не мозолитимуть ваші очі. 

Складні шафи-купе

Одразу після встановлення такої шафи ви отримуватимете задоволення від її естетичного вигляду, але згодом випрямлячі фасаду викривляться і двері стануть хвилястими. Хіба це вартує витраченої круглої суми грошей? 

При цьому шафа-купе потребує 10 додаткових сантиметрів, на відміну від звичайних меблів для зберігання одягу. Річ в тому, що установка треків у будь-якому разі займає додатковий простір. Якщо перед вами стоїть вибір, то зробіть його на користь надійнішого й практичнішого варіанту. 

А вам подобаються шафи-купе? Чи доводилося вам ними користуватися? Якщо так, то діліться своїми враженнями. 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector