Чому не варто викидати бабусин сервіз та радянський кришталь

Радянські часи залишилися в минулому, але атрибути з того часу можна знайти в домі кожного з нас. Раніше це були предмети розкоші, а зараз молоде покоління хоче позбутися їх. 

Однак стилісти та дизайнери застерігають, що не потрібно поспішати, адже антикваріат може бути дійсно дорогоцінним. 

Радянський кришталь

Звісно, з плином часу все змінюється. Якщо раніше в моді були одні тенденції, то зараз в моді мінімалізм, затишок і комфорт. 

Навіть розкіш зараз розуміється по-іншому. Колись про матеріальне становище сім’ї свідчили екстравагантні речі, які тепер є проявом несмаку та вульгарщини. В оформленні інтер’єру на перше місце виходять натуральність, простота та функціональність. 

Радянські речі не відповідають цим критеріям, але їх також можна грамотно вписати у сучасний дизайн. Тут важливо не переборщити й дотримуватися певних порад. 

Радянський антикваріат, який впишеться у сучасний інтер’єр

1. Кришталь

Окремі вироби із радянського кришталю стануть окрасою на вашій полиці. Однак не варто заповнювати ними кожен вільний куток. 

Також не варто відкладати кришталь у глибокий ящик. Кращої нагоди ним користуватися, ніж тут і зараз, просто не буде!

Поставте у радянську вазу квіти, налийте шампанське у кришталеві келихи й насипте печива у бабусину цукерницю. Такі невеликі акценти, розставлені по всьому дому, будуть ненав’язливими і затишними. 

 

Пошепки

2. Килим

Раніше такий килим можна було побачити і на підлозі, і на стіні. Якщо у вас він зберігся у чудовому стані, то не варто витрачати гроші на новий, але важливо врахувати деякі деталі. 

Звісно, такі килими у кожній кімнаті стелити не варто. Також краще відмовитися від виробу, якщо він надто великого розміру. Проте акуратний радянський килимок біля ліжка чи поруч з диваном виглядатиме стильно, вишукано й буде яскравим акцентом серед мінімалістичного інтер’єру. 

3. Посудні сервізи

Мабуть, у кожного в домі можна побачити величезний сервіз із чашками, чайничками, тарілками. На сучасній кухні стільки елементів навряд чи пригодиться, але деякими з них можна сміливо користуватися. 

Такий посуд унікальний та автентичний. Витончений дизайн інколи нічим не поступається сучасним моделям. Золоте обрамлення, розписка,  ліпнина виглядатимуть розкішно й елегантно. 

Антикваріатний шик стане чудовим доповненням модерного інтер’єру. 

Чи залишилося у вас щось з радянських часів? Що саме? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector