Чому не варто жити в квартирі-студії

Квартира-студія з кожним роком набуває все більшої популярності.

Особливістю такої квартири є те що увесь житловий простір не переділений ніяким перегородками, а двері присутні лише в туалет.

Для студентів або бездітної пари квартира-студія — хороший варіант. Так само як і для творчих людей, які побачать тут можливість для реалізації своїх творчих задумів. 

Переваги такої квартири:

  1. Багато простору.
  2. Економія коштів, оскільки такі квартири є дешевими.
  3. Можливість бути завжди поряд з сім’єю.
  4. Є можливість постійно візуально змінювати житло, просто переставляючи меблі або використовуючи легкі перегородки-ширми

Одночасно, така квартира підійде не усім людям, оскільки, істотно обмежує можливості самих мешканців.

Маленька квартира-студія

Сьогодні є безліч варіантів квартир-студій. Досить часто роблять об’єднання кухні з вітальнею, а спальні окремо. Це є найоптимальніший варіант, оскільки поєднує в собі переваги та мінімізує недоліки такого житла.

Однак квартири-студії в класичному вигляді є маленькими, без будь-яких перегородок. Такий варіант прийшов до нас з Японії, де таким чином розв’язували проблему нестачі житлового простору для працівників заводів і фабрик. Пізніше квартири-студії полюбилися жителям Європи та Америки, а тамтешні студенти оцінили їх зручність для проведення тусовок.

НЕДОЛІКИ КВАРТИРИ-СТУДІЇ:

  1. Не можливо побути на самоті. Така квартира підходить чоловікам-холостякам, або молодим людям, які ще не мають сім’ї. Оскільки в такому приміщені ніде усамітнитися.

  2. Жир і запахи осідають на меблях. Це є досить вагомою причиною.

  3. Безлад. Щоб дотримуватися чистоти в такій квартирі, треба бути ідеальною господинею. Коли кухня у тебе ізольована від усього світу, ти знаєш, що все кухонне приладдя знаходяться саме в цій кімнаті.Тепер же пульт від телевізора може легко загубитися серед каструль, а кухонний рушник — опинитися під подушкою. 

  4. Меблі. Підійдуть тільки легкі й прості меблі, оскільки масивність вкраде багато простору і квартиру зробить громіздкою.

    маленька квартира-студія

Підсумовуючи, хочу сказати, що якщо ви готові миритися з недоліками такого житла, то вперед. Але ви повинні зрозуміти, що така квартира не підходить для сімейного життя з дітьми чи домашніми тваринами. 

Ви б жили у квартирі-студії?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector