Чому не виходять сирники? Секрети, які варто знати кожній господині!

Сирники – це традиційний сніданок, який полюбляють як дорослі, так і малі. Прихильників цих ласощів є набагато більше, ніж тих, хто віддає перевагу банальній вівсяній каші та яєчні. На перший погляд може здатися, що й готувати цю страву доволі легко, але далеко не у всі господинь вона виходить з першого разу. Отож, розберімося, чому така проста страва виявилася надзвичайно складною у приготуванні!

Чому сирники розвалюються?

Сирники розвалюються доволі часто й трапляється це з різних причин:

Пошепки

  • Занадто сухий сир. Якщо у вас занадто сухий сир, ви повинні самостійно контролювати кількість доданих яєць, адже саме вони скріплюють всі інгредієнти разом. 
  • Недостатня кількість борошна. Сирники можуть розпадатися, якщо ви додали недостатньо борошна, але це можна виправити, якщо ви одразу помітили проблему. 
  • Велика кількість цукру. Часто сирники на сковорідці просто розтікаються. Це говорить про те, що ви додали занадто багато цукру, який просто почав плавитися. 
  • Непрогріта олія. Сирники потрібно готувати на добре розігрітій олії. В іншому випадку вони просто будуть розтікатися. 
  • Тонке панірування. Якщо інші причини не підходять, проблема може бути в занадто тонкому шарі панірування. 

Чому сирники несмачні?

  1. Якість інгредієнтів. Дуже часто важко вгадати з якістю сиру, а це у сирниках надзвичайно важливо. Крім того, деякі господині намагаються зробити їх надзвичайно пишними та додають забагато соди. Цього краще не робити й використовувати розпушувач.
  2. Олія. У приготуванні сирників важливу роль відіграє олія. Більшість господинь для приготування сирників використовує рафіновану соняшникову олію та мало хто знає, що найсмачніші сирники готуються на смальці!
  3. Сіль. Чомусь мало хто додає до сирників сіль, а дарма! Солона карамель з самого початку також вважалася дикістю, але її унікальний смак підкорив абсолютно всіх. Те ж саме з сирниками. Не бійтеся додавати сіль, він зробить смак страви набагато цікавішим. 
  4. Правильна кількість інгредієнтів. Не варто додавати занадто багато борошна та яєць, адже у результаті ви отримаєте гуму з сирним смаком. Крім того, сирники варто їсти одразу, оскільки з часом їх консистенція починає змінюватися. 
  5. Температура приготування. Аби сирники добре просмажилися, але не підгоріли, їх варто готувати на середньому або слабкому вогні. Підгорять вони лише у тому випадку, якщо ви додали забагато цукру.

Не забувайте додавати до класичних сирників горішки, сухофрукти та фрукти. Такі додатки зроблять смак ще кращим!

Ці поради були для вас корисними?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector