Чому необхідно частіше дзвонити мамі

Зв’язок дитини з батьками дуже міцний.

Хоча з часом він і слабшає, оскільки ми виростаємо, у кожного появляються свої турботи, і зрештою, діти. Родина лише збільшується, і дуже важливо зберігати цей зв’язок між усіма членами сім’ї.

Особливо інтригує своєю силою зв’язок між матір’ю і сином. 

Хоча батьки однаково люблять усіх своїх дітей, мами хлопчикам приділяють більше уваги. І така опіка й піклування не змінюється з часом, а зберігається протягом життя. Мабуть, з цим ніхто не буде сперечатися.

Також таке поняття є і в психології, коли тато більше прив’язаний до доньки, а мати — до сина. Причому маленькі діти до трьох років однаково люблять обох батьків, а тільки потім більше прив’язуються саме до батьків протилежної статі.

Батьківський зв’язок

«Ніколи не думав, що буду шукати собі кохану, яка була б схожа на мою матір. Але так вийшло, що після двох невдалих шлюбів я нарешті знайшов сімейне щастя з жінкою, у якої характер такий як у моєї мами. Причому є у них навіть деяка зовнішня схожість », – розповідає 41-річний Сергій.

«Часом мені здається, що у моєї мами є якісь телепатичні здібності: варто мені влізти в неприємності, як вона тут же мені дзвонить», – зазначає 22-річний Ігор.

«Я вже дорослий і самостійний дядечко, начальник, керую відділом з 30 осіб. Але самому смішно, коли в черговій важкій ситуації дзвоню мамі, щоб просто порадитися », – розповідає 32-річний Ярослав.

І такі спостереження чоловіків не рідкість. В мами з сином часто теплі стосунки, оскільки вони ідеально доповнюють один одного. Мати для сина завжди залишається ніжною та доброю, а син — опорою, який дарує впевненість.

Окремої уваги потребують відносини мами з сином в неповній сім’ї. Якщо жінка довго позбавлена чоловічої уваги, вона всю свою любов та турботу обрушує на сина. 

Пошепки

А така поведінка призводить до двох ситуацій:

1.Син не витримує такого тягаря постійної опіки та закривається в собі й обмежує спілкування з мамою.

2. Син не дорослішає, залишається назавжди у підлітковому віці, оскільки мама вирішує усі його потреби. Ця ситуація часто породжує в майбутньому проблеми в спілкуванні з жінками.

У деяких випадках мати бачить у сина втілення ідеального чоловіка і намагається вкласти в нього ті якості, яких їй не вистачало у своїх обранців. Проблема лише в тому, що ідеальних людей не буває і навіть кращі якості кожен представляє по-своєму.

Ще протилежною є ситуація, коли мати навпаки на сині відіграється за образи, які завдавав їй чоловік. Скривджена жінка може принижувати й звинувачувати сина, що призводить до значних психологічних травм дитини.

Хоч би яка була модель відносин, син для матері — найважливіша людина, яка, не дивлячись на вік, завжди залишається її дитиною.

Сини, не забувайте про своїх матерів. Розподіляйте свій час правильно, адже багато хто, заводячи сім’ю, забувають про свою матір. А їм так важливо залишатися потрібними.

Звертайтеся за порадою, вислухайте її проблеми, допомагайте, щоб підтримати та підкреслити, наскільки вона для тебе важлива.

Ви навіть не уявляєте наскільки такими простими діями, можете змінити життя своєї мами й добавити в нього нового сенсу.

Як часто ви телефонуєте мамі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector