Чому ниюча людина забирає життєву енергію

Все частіше ми можемо спостерігати таку картину, що дружба перетворюється в затяжні токсичні відносини, де одна людина просто не може рухатися вперед та продовжує стояти на місці. Чи є спосіб навчитися швидко відрізняти прояви справжньої дружки та токсичних відносин?

Справжній та безкорисливий друг може попросити вас просто вислухати його історію або ситуацію для того, щоб отримати у відповідь розумну пораду або ж просто співчуття. Своєю чергою, токсичні люди намагаються одразу перекласти всі свої проблеми на оточуючих. Якщо ти погодишся допомогти, то дані проблеми просто висмокчуть з тебе всю позитивну енергію.

Токсичні люди завжди перебувають у поганому настрої, вони продовжують безпричинно нити та докоряти всіх навкруги. Вони ніколи не докладають зусиль для того, щоб змінити своє теперішнє становище, вони добре вміють справлятися з роллю жертви, тому що завжди хочуть, щоб їх жаліли.

Ти не знайдеш стільки сил, щоб допомогти такій людині, оскільки вона не очікує на цю допомогу. Токсичні люди досить комфортно влаштовуються, їм на підсвідомому рівні подобається, щоб ви теж відчували себе в чомусь винним та пригніченим.

Токсичні люди можуть вам серйозно нашкодити. Коли ми стараємося їм допомогти, то просто витрачаємо своє енергію в пусту. Ми починаємо забувати про своє власне “я”, безкорисливо занурюємося у їхні проблеми, які щодня починають  тягнути нас на дно.

Як правильно захищати себе від даних людей? Варто пам’ятати, що людина яка все життя лише скаржиться, намагається на підсвідомому рівні маніпулювати вами. Ніколи не потрібно приймати всерйоз його скарги. Намагайтеся з такими людьми встановлювати межі та говорити на віддалені теми.

Також, можна спробувати дати зрозуміти людині, що свої проблеми вона повинна вирішувати самотужки. Показати, що він сам винен у всьому, що відбувається зараз в його житті. Якщо ж ваші аргументи цю людину так і не переконають, тоді варто просто перестати спілкуватися. Бережіть свої нерви.

Спілкування з токсичними людьми – це досить затяжний та неприємний період у вашому житті. Якщо відчуваєте, що ця людина може вам нашкодити, біжіть від неї подалі!

А ви часто зустрічали токсичних людей у своєму житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector