Чому після 40 жінка найщасливіша? Це має знати кожна

Здається після 40 років вже й радіти немає чому. Та це зовсім не так. І лишень в 40 дівчата починають цінувати себе. Насправді це найкращий вік для жінки, недарма його описували відомі письменники.

Саме в 40 жінка розквітає, вона найгарніша, найсоковитіша. Їй байдуже на прищик чи зайві кіло, вона цінує те, що має. Більше не переймається дрібницями й модними трендами. Знає, що не одяг прикрашає людину, а людина – одяг. 

Жінка в 40 – пристрасна і ніжна водночас. Вона розуміє, що таке справжнє кохання і не погодиться витрачати свій час на не тих чоловіків. Вона здатна так багато дати – вже вправна господиня, мудра людина, цікава співрозмовниця. Вона – цілий світ, переповнений любов’ю.

Саме в 40 жінка може вирізнити найголовніше. Їй вже не потрібна гонитва за кар’єрою, грошима, конкуренція між дівчатами. Вона чітко знає, що особлива, навіть якщо не стала керівником компанії й не заробила на власне авто.

Пошепки

В 40 дівчина розуміє, як діяти в будь-якій ситуації. Вона не розгубиться і прийде на допомогу. Та не буде нав’язувати свою думку, і втручатись куди не треба. Вона не любить інтриг та пліток, їй байдуже, що думають інші, вона знає собі ціну.

Після 40 жінка не буде обманювати ані себе, ані інших. Вона не витрачатиме час на тих, хто цього не вартий. Але якщо зустріне свою людину – неодмінно зробить її щасливою.

В 40 жінка вміє насолоджуватись життям. Вона знає, що цінна кожна хвилина і її не можна марно витрачати. Вона поважає не тих, хто вміє гарно говорити, а здатних на справжні вчинки. Їй вже не потрібні блиск та статус, вона шукає духовний зв’язок.

Саме в 40 жінка прекрасна, її молодість триває. Дівчата, цінуйте свій вік – він чудовий.

Як гадаєте, який вік для жінки найкращий?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector