Чому почорніло листя на кімнатних рослинах, та що з цим робити

Кімнатні рослини потребують в зимовий період ретельного догляду.

Ви могли помітити, що кінчики листя у ваших рослин чорніють і сохнуть. Це з часом може призвести до того, що по краях з’являться великі коричневі ділянки, які поступово стануть сухими або м’якими, а листя зів’яне.

Причини:

  • Листя починає чорніти від недостатньої вологості повітря. Це може спричинити зависока температура у приміщенні. Пам’ятайте, що кімнатні рослини слід вирощувати при температурі  16-20 градусів.
  • Листя може чорніти від протягів. Холодний потік повітря здатний висушувати листя, тому ми вам радимо перенести рослину в інше місце. 
  • Також чорні плями на листі можуть свідчити про пересушення або загнивання коренів. 
  • Прямі сонячні промені можуть спричинити опіки на листі.

Поради

Підливайте рослину водою кімнатної температури. Не тримайте хвору рослину під прямими сонячними променями та слідкуйте за вологістю повітря. Якщо земля у вазоні дуже суха, то помістіть горщик у відро з водою, щоб пересушене коріння повністю просочилося рідиною. 

Воду з-під крана краще на кілька днів залишити, щоб відстоялася, а тоді використовувати для поливу.

Пам’ятайте, що рослина, у якої чорніє листя, перебуває у стресовому стані. Вона вам намагається показати, що потрібно щось змінити в догляді. Не давайте власним вазонам переживати стресові ситуації, тоді все буде добре!

Ви стикалися з цією проблемою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector