Чому потрібно спати виключно на спині і розтирати обличчя по колу

Сьогодні ми вам розповімо, як мати значно молодший вигляд.

Хоча багато жінок не вірить в те, що можна омолодити своє обличчя, але японки переконують в іншому. Суть полягає в особливому щоденному масажі, який в народі отримав назву «Стань на 10 років молодше».

Цей масаж містить елементи з остеопатії і точкові практики шіацу.

ЯПОНСЬКИЙ МАСАЖ ОБЛИЧЧЯ АСАХІ

Цей масаж виконує відома в Японії стиліст і косметолог Юкуко Танако.  У своїй книзі «Масаж обличчя» вона детально ділиться технікою виконання. Тільки гляньте, який вона має вигляд у свої 60!

ПРАВИЛА ВИКОНАННЯ

1. Виконувати масаж щодня протягом трьох тижнів, а потім буде достатньо робити це двічі на тиждень. Масаж повинен тривати не більше 10 хвилин.

2. Сама масаж виконується ввечері майже перед сном. Не забудьте очистити шкіру та нанести живильний крем на обличчя перед масажем. 

3. Не слід сильно натискати на місця, де розташованні лімфовузли. 

4. Рухи не повинні викликати болі.

5. Ви можете відчувати біль у місцях відкладенням жиру. Їх потрібно добре промасажувати, але робити це м’якше. 

6. Ні в якому разі не можна виконувати масаж обличчя, якщо в організмі є вірусна інфекція. Протипоказаннями також є екзема, купероз, хронічний дерматит, демодекоз.

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ ЯПОНСЬКОГО МАСАЖУ АСАХІ

Спершу потрібно виконувати легкі погладжування обличчя вздовж шиї. Це покращить циркуляцію лімфи. Також такими рухами завершується масаж.

Після цього слід натиснути вказівними, середніми і безіменними пальцями на середину лоба. Робити це двома руками, які повинні перебувати в горизонтальному положені. Потім потрібно легка натискати на шкіру та розводити пальці до скронь. Потім долоні слід розвернути на 90 градусів і рухатися до вух. Натискання має бути меншим. Зробіть завершальне погладжування.

Потім потрібно зробити масажні рухи подушечками пальців навколо очей. Рухи мають бути в напрямку від зовнішніх куточків до внутрішніх. У зовнішніх затримай пальці на 3 секунди.

Потім потрібно притиснути безіменні та середні пальці обох рук до підборіддя (в його центр). Потім робити подушечками пальців кругові рухи навколо роту та з’єднати пальці в центрі верхньої губи. Тиснути на кінцеву точку ще три секунди. Виконувати двічі. 

Щоб прибрати носогубні складки перетягніть пальці до крил носа і з легким натиском промасажуйте їх, а потім і сам ніс з боків. По вилицях зруште пальці до вух.

Нижню долоню помістіть від нижню щелепу та зафіксуйте, а іншою рукою рухайтеся по щоках від жувальних м’язів до внутрішнього куточка ока, все це робити з легким натиском. Біля вух затриматися на три секунди та повторити на іншу щоку.

Після цього подушечки пальців поміщаємо на вилиці та з натиском ведемо до ніздрів і до вух. Знову затримуємося на три секунди та робимо погладжування.

Щоб прибрати друге підборіддя, потрібно скласти долоні в трикутник та помістити на підборіддя так, щоб великі пальці лежали на підборіддя, а вказівні з’єднувалися по центру носа. Великі пальці потрібно з натиском розводити до скронь, а потім зробити погладжування. 

Ви робите масаж для обличчя?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: