Чому пральній машинці не місце у ванній кімнаті

Найчастіше усе, що пов’язане з чистотою у нас характеризується саме з ванною кімнатою. Тож, напевне, за таким принципом господині й розміщують пральну машинку саме там. З першого погляду усе видається цілком логічним та доречним. Щоправда, є деякі нюанси, які вам точно слід знати перед тим, як встановлювати машинку у ванній. 

Маленька ванна — як краще розмістити пральну машину?

Також нерідко доводиться бачити, що пральну машинку господині ставлять на кухні або в коридорі. Втім, трапляється таке зазвичай тільки через брак місця у ванній. Але звертаємо вашу увагу на те, що вологість у ванній постійно підвищена. А це своєю чергою сприяє розвитку грибкових бактерій і погано впливає на певні механічні деталі. Під впливом вологи вони починають ржавіти, що з часом виводить машину з ладу.

Как вместить стиральную машинку в маленькой ванной (8 вариантов)

Також ми часто закриваємо дверцята пральної машини, щоб не зачепити й не відірвати їх випадково. А дарма. Вони завжди повинні бути відчинені, навіть лоток для порошку варто витягати після прання і просушувати від вологи. У протилежному випадку на стінках цього ж лотка і в гумці біля барабана утворить наліт. 

Ми рекомендуємо вам ставити машинку у приміщенні, яке найчастіше провітрюєте. Добре, якщо у ванній є вікно, але якщо його немає, то врятувати може тільки витяжка.

Не всім так щастить, тож іноді доводиться навіть нехтувати бажанням обзавестися великою пральною машинкою, промінюючи її на маленьку. А все тільки для того, щоб помістити ту у ванній кімнаті. Тому прання стає для вас нескінченним процесом. 

До того ж пам’ятаємо, що машинку треба тримати відкритою, а це дуже незручно, коли ванна тісна. 

Стиральная машина в маленькой ванной комнате: 6 идей размещения + фото

Також установка пральної машинки у ванній кімнаті не відповідає санітарним нормам. Навіть митися під час прання  не рекомендується, адже вас може вдарити струмом. Те ж саме стосується використання плойки чи фену. 

Тому найкраще місце для встановлення пральної машинки — кухня. Тут завжди сухо, нерідко просторо, до того ж хороше провітрювання. 

Стиральная машина на кухне: все плюсы и минусы такого размещения

Втім, як бути, якщо місце є тільки у ванній? що ж, довжина зливного шланга в машинці 1,5 м. Це означає, що встановлювати її треба якнайближче до раковини, щоб дотягнути шланг до каналізації. Не довшим є і шнур з розеткою. Отже, поряд має бути розетка. Не рекомендуємо використовувати подовжувач, щоб не спровокувати коротке замикання.

Також для постійно відкритих дверцят машинки слід залишати трохи простору.  У такому випадку навіть зручніше буде встановити машинку з вертикальним завантаженням. 

Також не варто ставити машинку впритул до стіни. У процесі прання машинка може зміститися і це пошкодить і саму машинку, і стіну позаду неї. 

Отож, візьміть до уваги вищеперелічені нюанси й не полінуйтеся приділити більше уваги розташуванню техніки в домі. Облаштуйте дім комфортно та бережіть себе!

А де у вас стоїть пральна машина?

Виникали проблеми з розташуванням?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector