Чому шлюби єврейських сімей не розпадаються ні за яких умов

Минулого літа ми з чоловіком їздили до Одеси на відпочинок. Хоч і не перший рік в Україні, але чомусь оминали це містечку кожного разу, коли тема доходила до питань про море. І ось нарешті наважилися. 

Житло вирішили винайняти у місцевих жителів. Ще коли заселялися, то познайомився з власниками. Ними виявилася цікава єврейська пара. Виявилося, живуть вони неподалік, тож, раптом що, завжди можемо звернутися за допомогою чи порадами. І мушу визнати, що спілкування з цими людьми стало ще одним приємним відкриттям Одеси. І ось одного вечора тема зайшла про шлюб і та сімейне життя. І тут у наших знайомих знайшлося декілька історій та порад. Звідти я й привезла декілька хитрощів, якими користуються єврейські подружжя, щоб зробити спільне життя цікавішим та  щасливішим.

Я одразу ж прислухалася до порад закоханих, адже по них було видно, що навіть у такому віці вони підтримують взаємоповагу та любов одне до одного.

Ці люди разом уже понад 35 років. І вже після цієї подорожі я дізналася, що  єврейські сім’ї і справді вважають одними з найміцніших у світі.  І ось чому… 

Перше правило подружжя: якщо є якась плутанина чи проблема, то її слід вирішити, а не одразу подавати на розлучення.

Єврейські дружини переконані, що  партнери після одруження ніби зростаються духовно, тож розійтися, означає розірвати себе живцем на дві частини.

Також партнери не романтизують кохання та сімейне життя. Вони переконані, що всі, зрештою, однакові, а отже, якщо вам не вдалося вжитися з однією людиною, то навряд вийде з кимось іншим. Максимум, вони дійдуть до того ж етапу знову. А тоді що? Чергове розлучення?

Також наше подружжя лається при першій чудовій нагоді, що не заведено у єврейських подружжях. Якщо ти зробив свій вибір і хочеш прожити з жінкою чи чоловіком у злагоді та мирі – про розлучення навіть не заїкайся. Та й ганити власний вибір – таке собі задоволення.

Хтось звик думати, що для нас є заздалегідь обрана вищими силами людина. І тільки натрапивши на неї, ми зможемо створити міцний шлюб. Євреї ж прекрасно розуміють, що ти сам обираєш свій шлях. А щасливе майбутнє можливо тільки тоді, коли ви обоє пройдете всі незгоди і переборете страхи з комплексами. Шлюб – це важка спільна праця.

Також єврейські чоловіки стверджують, що свою кохану варто полюбити і прийняти у будь-якому вигляді. У них немає сліпої жаги знайти собі неймовірну красуню з ідеальними формами. А ще, якщо з часом чоловікові почне здаватися, що його жінка має поганий вигляд, то сердитися він повинен, перш за все, на себе самого. Адже від компліментів та уваги жінки й справді починають більше доглядати за собою і, відповідно, бути привабливішою.

Те ж саме стосується і жінок. Вони повинні покохати своїх чоловіків таким, якими вони є. Єврейські панянки знають, що не існує ідеальних чоловіків, тож намагатися знайти собі такого — дуже необачно. Бо є великий ризик залишитися самою.

Пошепки

Варто взагалі ніколи не концентрувати увагу на недоліках своєї половинки. Краще знаходити і хвалити хороші. 

В Україні всі нібито мають прекрасну пам’ять. У чому це проявляється? А ось у нагадування старих помилок та хиб партнерові, наприклад. Єврейські пари ж гадають, що у такому випадку можна й у склероз пограти. Не варто ворушити те, що вже було. Тим більше якщо йдеться не про хороші спогади. 

Я на власні вуха не раз чула, що моя подруга лаялася зі своїм чоловіком при гостях, нагадуючи йому те, що трапилося, певне, років зо 5 тому. Словом, робити так точно не слід.

У єврейській культурі таке не практикують. А навіщо? Це ситуації точно не зарадить. Краще повчіться стриманості. 

Також українські жінки, як і чоловіки, звичайно ж, часто піддаються ревнощам. Це одне із руйнівних відчуттів, які спалюють людину зсередини, паралельно руйнуючи навіть міцний шлюб.

Євреї ж, як уже було сказано вище, знають, що немає кращих чи гірших людей. Вони не знайдуть щастя, змінивши партнера. Потрібно важко та наполегливо працювати, щоб вашому шлюбу заздрили інші. 

Та й через дрібниці єврейське подружжя не сперечається.

Вони знають, що з побутових непорозумінь може утворитися ціла лавина скандалу, коли відступати вже буде пізно. Тому побережіть нерви.

А ще не варто забувати дякувати. Навіть якщо вам зробили маленький і незначний подаруночок. Усім же хочеться, щоб їхні зусилля оцінювали.

Сьогодні ви не звернули уваги на його подарунок, а завтра він вирішив, що побереже енергію, бо старання і так не помічають. 

Ну і наостанок, не слід втрачати оптимізму. Адже будь-яку сварку чи непорозуміння можна згладити жартом. У всіх є проблеми і у кожного вони свої. Потрібно тільки захотіти їх вирішити  і серйозно за це взятися. А ось, чого робити точно не слід, так це рубати з плеча.  Ще ніколи необдумані вчинки не приводили ні до чого хорошого. 

Що думаєте про ці поради?

Погоджуєтеся з усім?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector