Чому сильним жінкам подобається ходити без макіяжу

Багато жінок навіть в магазин не виходять без макіяжу. Але є такі жінки, яким не соромно показати своє справжнє обличчя.

Вони не бояться бути такими, як є. Така природність все більше набуває популярності.

Немає чого приховувати, немає чого боятися

Виявляється, що ходити без макіяжу — це добре. Останні дослідження довели, що жінки, які не наносять косметику на обличчя щоранку є щасливішими. Вони не соромляться себе та частіше добиваються успіху. Оточення також дивно сприймає жінку з яскравим макіяжем: вважається, що вона приховує недоліки, як прищі та пігментні плями. 

Жінка, яка не боїться показати справжнє обличчя, є відрита з іншими. Вона розуміє, що на цьому світі немає ідеальних людей, і вона не виняток. Щоб бути красивою, не обов’язково наносити цей грим, достатньо мінімального догляду за собою. Задоволення власною зовнішністю значно полегшує життя. Уявіть, що вранці потрібно лише встати, вмитися, одягнутися і можна йти гуляти.

Зморшки, веснянки, прищі: все це частина нас

Перестаньте бачити в собі лише недоліки. На обличчі не лише зморшки та прищі, а й красиві та глибокі очі, мила посмішка, красиві лінії та риси. Шукайте в собі переваги. Оточення вважає вас на 40% привабливішою, ніж про це думаєте ви. Вони не помічають цих деталей, які отруюють вам самооцінку. 

Зрештою, у всіх є зморшки, веснянки, прищі і волосся на обличчі. Все це частина того, хто ми є. Упевнені і щасливі жінки знають про це. А чому ні? Бог дав вам це обличчя з якоїсь причини. Воно призначене для того, щоб ходити по землі з усмішкою.

Експеримент

Якщо ви вирішили відмовитися від макіяжу, станьте перед дзеркалом і дивіться на власне обличчя. Зверніть увагу на тон шкіри і веснянки. Подивіться, як виглядають ваші очі і лінія губ. За деякий час ви усвідомите власну красу. 

Перший крок — це відмова від туші для вій. Почніть використовувати легку тональну основу та прозорий блиск для губ.

Ви сподобаєтеся собі!

Як часто ви наносите макіяж?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: