Чому спеціалісти не рекомендують встановлювати кутову ванну

Якщо говоримо про квартири, то навряд чи у такому випадку йтиметься про багато простору у ванній кімнаті. Здебільшого, саме цю кімнатку при плануванні обділяють квадратними метрами. І в такому випадку єдине, що залишається господарям – імпровізувати. Але не кожен зважує всі за та проти перед проявом такої винахідливості. Тож дехто бездумно втискає у кімнатці: унітаз, раковину і ванну.

І ось кутова ванна стає найоптимальнішим рішенням для економії простору. Вона не тільки виконує свій прямий обов’язок, ще й непогано доповнює інтер’єр. Тож така річ – мрія кожної господині. Але ті, які вже володіють такими “зручностями”, знають всі мінуси такої ванни.  

Почнемо із плюсів. Відмінна риса кутових ванн – закруглений край. Тобто ванна стає стійкішою. І, звичайно ж, місця вона й справді займає менше. Однак майстрам зі встановленням такої краси доведеться добряче помучитися. 

Спеціалісти стверджують, що при установці округлої ванни в обмеженому просторі обов’язково утворюється щілина. Вона ж своєю чергою стане місцем, де збиратиметься весь пил. Зате протерти його ви змоги не матимете. Чистюлям таке точно не сподобається.

Наступний неприємний момент – шторка. Якщо для звичайної ванни з нею питань не виникає, то  знайти вигнутий коштур для неї ой як важко. Виробники роблять усе за звичними стандартами. А за додаткові послуги доведеться щедро переплатити. 

Те ж саме стосується й подіуму для такої ванни. Словом, розкошувати власникам такої краси доведеться ледь не на кожному кроці. Тож людям зі скромним бюджетом думати про це навіть не рекомендуємо. Інакше становлення місткості перетвориться для вас на справжній головний біль.

Наступний спірний момент, через який спеціалісти рекомендують обирати ванну звичайної форми, місткість. Деякі люди часто обирають кутові ванни з неймовірними габаритами. Однак, якою б великою вона не здавалася, усе одно залишатиметься незручною та надто вузькою. Лягти повноцінно у такій ванній ви точно не зможете. Ну хіба що вашим дітям це буде справжня радість, адже вони помістяться там цілком. 

А якщо вам і вдасться знайти вмістку кутову ванну, то води на неї ви будете тратити дуже і дуже багато.

Наступна проблема – миття кутової ванни. Щоб вимити цю місткість до блиску, слід добряче постаратися. Та й у процесі миття, щоб дістати до іншого краю, вам доведеться залазити у ванну ногами.

Отож, маємо суперечливість дизайну та зручності. Спеціалісти вважають, що це необґрунтований вибір на користь пафосу. Адже ясних переваг у цієї ванни майже немає. Тож таким варіантам перевагу віддають тільки люди з власним будинком, хорошою зарплатою і сталевими нервами.  

А всі інші можуть оформити свою ванну кімнату у стандартному стилі з кращими зручностями та без зайвих витрат. 

Ясна річ, що кожен робить свій вибір і все, що можемо ми, тільки показати ситуацію з різних сторін. Далі ж судити тільки вам.

А якій формі ванни віддаєте перевагу ви?

Що думаєте про кутову ванну?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector