“Чому світ несправедливий? Чому, якщо ти бідний, то на тебе не подивиться жодна дівчина?”

В сучасному суспільстві досить гостро стоїть проблема матеріального становища. Важко не погодитися, що гроші значно полегшують наше щоденне життя, а ще відкривають великі можливості. Ми хочемо багато подорожувати, стильно одягатися та харчуватися якісними продуктами, однак для цього дійсно потрібно бути матеріально забезпеченими. З цією метою ми навчаємося, будуємо кар’єру та прагнемо досягти успіху. Деяким щастить більше, адже вони вже народжуються в заможних сім’ях і їм не потрібно докладати багато зусиль.

Вплив матеріальних цінностей можна побачити і в стосунках між чоловіком та жінкою, зараз багато жінок ставлять перед чоловіками високу планку, оскільки вони вбачають в одруженні шанс на краще життя. А що ж робити чоловікам, які лише йдуть до успіху? Хіба вони не заслуговують на особисте щастя?

Нещодавно в нашу редакцію “Думки навиворіт” прийшов лист від підписника, де він ділиться власними переживаннями з цього приводу: 

“Доброго дня,

Мені цікаво дізнатися вашу думку щодо однієї ситуації:

Чому світ несправедливий? Чому, якщо ти бідний, то на тебе не подивиться жодна дівчина. Було б логічно, якщо багаті дівчата зустрічалися з багатими хлопцями, а бідні дівчата – з бідними хлопцями. Але в нашому світі бідні дівчата обходять бідних хлопців стороною.

У деяких бідних дівчат навіть виходить зустріти багатого, часом цей дядько буває старшим. Інші бідні дівчата вважають за краще вести розпусний спосіб і тим самим заробляють гроші і, розбагатівши, теж ігнорують бідних хлопців. Є й такі бідні дівчата, які роблять кар’єру, щоб розбагатіти, але коли вони вже мають гроші, то розуміють, що вже старі.

Я бідний хлопець, але є перспективи, що я в майбутньому розбагатію. Але тоді мені буде за 40 і жодна дівчина не полюбить мене як особистість. Але ж раніше бідні одружувалися і в шлюбі  разом добивалися успіхів.

От що мені тепер не одружуватися до сорока років?”

Дійсно, проблема є актуальною, ось що з цього приводу думають інші користувачі:

  • “Бідні чоловіки незатребувані у протилежної статі, як і страшненькі жінки. Так чому б першим не пов’язати своє життя з другими? Не хочуть…”
  • “Ваша неправда. Якщо хлопець бідний, але є бажання і прагнення заробити, його не обходять стороною. Це трапляється тільки в одному випадку –  ах, я бідний, я нічого робити не буду.”
  • “Ну, думаю, це логічно, що дівчата шукають чоловіка при грошах. Вони люблять мізками і думають про своє благополуччя і майбутнє власних дітей, а бідні не зможуть їм допомогти…”
  • “Ось потім такі бідні хлопці багатіють в 40-50 і зустрічаються з молодими дівчатами. І нехай потім не дивуються, як так вийшло. Бідні дівчата самі порушують баланс, відмовляючи бідним хлопцям.”
  • “Це називається – дівчата люблять хлопців з “понтами”, тобто тих хлопців, які вміють добре себе представляти, які вигадують про себе байки, щоб сподобатися дівчатам та показують свою впевненість. А на звичайних, чесних хлопців ніхто не дивиться.”
  • “Бо бідні хлопці теж не дивляться на бідних, сіреньких, недоглянутих мишок. Переконані, що вони гідні розумниць-красунь. Я знаю багато дівчат, які реально можуть задовольнятися малим – купувати одяг в магазинах за “смішні ціни”, харчуватися сосисками і так далі, і ці дівчата цілком будуть раді простому і бідному хлопцеві. Але уваги з боку чоловіків, навіть бідних, вони практично не отримують.”

Думки розділилися з цього приводу, але можна стверджувати одне: кожна людина в праві жити так, як вважає за потрібне, і не потрібно при виборі партнера керуватися думкою інших людей.

Як Ви вважаєте, чи варто молодим дівчатам переглянути своє ставлення до матеріального забезпечення чоловіка?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector