“Чому світ несправедливий? Чому, якщо ти бідний, то на тебе не подивиться жодна дівчина?”

В сучасному суспільстві досить гостро стоїть проблема матеріального становища. Важко не погодитися, що гроші значно полегшують наше щоденне життя, а ще відкривають великі можливості. Ми хочемо багато подорожувати, стильно одягатися та харчуватися якісними продуктами, однак для цього дійсно потрібно бути матеріально забезпеченими. З цією метою ми навчаємося, будуємо кар’єру та прагнемо досягти успіху. Деяким щастить більше, адже вони вже народжуються в заможних сім’ях і їм не потрібно докладати багато зусиль.

Вплив матеріальних цінностей можна побачити і в стосунках між чоловіком та жінкою, зараз багато жінок ставлять перед чоловіками високу планку, оскільки вони вбачають в одруженні шанс на краще життя. А що ж робити чоловікам, які лише йдуть до успіху? Хіба вони не заслуговують на особисте щастя?

Нещодавно в нашу редакцію “Думки навиворіт” прийшов лист від підписника, де він ділиться власними переживаннями з цього приводу: 

“Доброго дня,

Мені цікаво дізнатися вашу думку щодо однієї ситуації:

Чому світ несправедливий? Чому, якщо ти бідний, то на тебе не подивиться жодна дівчина. Було б логічно, якщо багаті дівчата зустрічалися з багатими хлопцями, а бідні дівчата – з бідними хлопцями. Але в нашому світі бідні дівчата обходять бідних хлопців стороною.

У деяких бідних дівчат навіть виходить зустріти багатого, часом цей дядько буває старшим. Інші бідні дівчата вважають за краще вести розпусний спосіб і тим самим заробляють гроші і, розбагатівши, теж ігнорують бідних хлопців. Є й такі бідні дівчата, які роблять кар’єру, щоб розбагатіти, але коли вони вже мають гроші, то розуміють, що вже старі.

Я бідний хлопець, але є перспективи, що я в майбутньому розбагатію. Але тоді мені буде за 40 і жодна дівчина не полюбить мене як особистість. Але ж раніше бідні одружувалися і в шлюбі  разом добивалися успіхів.

От що мені тепер не одружуватися до сорока років?”

Дійсно, проблема є актуальною, ось що з цього приводу думають інші користувачі:

  • “Бідні чоловіки незатребувані у протилежної статі, як і страшненькі жінки. Так чому б першим не пов’язати своє життя з другими? Не хочуть…”
  • “Ваша неправда. Якщо хлопець бідний, але є бажання і прагнення заробити, його не обходять стороною. Це трапляється тільки в одному випадку –  ах, я бідний, я нічого робити не буду.”
  • “Ну, думаю, це логічно, що дівчата шукають чоловіка при грошах. Вони люблять мізками і думають про своє благополуччя і майбутнє власних дітей, а бідні не зможуть їм допомогти…”
  • “Ось потім такі бідні хлопці багатіють в 40-50 і зустрічаються з молодими дівчатами. І нехай потім не дивуються, як так вийшло. Бідні дівчата самі порушують баланс, відмовляючи бідним хлопцям.”
  • “Це називається – дівчата люблять хлопців з “понтами”, тобто тих хлопців, які вміють добре себе представляти, які вигадують про себе байки, щоб сподобатися дівчатам та показують свою впевненість. А на звичайних, чесних хлопців ніхто не дивиться.”
  • “Бо бідні хлопці теж не дивляться на бідних, сіреньких, недоглянутих мишок. Переконані, що вони гідні розумниць-красунь. Я знаю багато дівчат, які реально можуть задовольнятися малим – купувати одяг в магазинах за “смішні ціни”, харчуватися сосисками і так далі, і ці дівчата цілком будуть раді простому і бідному хлопцеві. Але уваги з боку чоловіків, навіть бідних, вони практично не отримують.”

Думки розділилися з цього приводу, але можна стверджувати одне: кожна людина в праві жити так, як вважає за потрібне, і не потрібно при виборі партнера керуватися думкою інших людей.

Як Ви вважаєте, чи варто молодим дівчатам переглянути своє ставлення до матеріального забезпечення чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector