Чому так важливо одягати шкарпетки перед сном

У кожної людини в гардеробі є цей предмет — шкарпетки. Це простий та геніальний винахід людства, який призначений для того, щоб зігрівати кінцівки та покращити комфорт під час носіння взуття. Деякі люди ще й одягають шкарпетки перед сном, і ми вам розповімо, в чому полягає користь цієї звички.

1. Шкарпетки сприяють кращому засинанню, оскільки вони зігрівають ноги. Так температура тіла знижується рівномірно і тіло краще готується до сну. 

2. Хвороба Рейно може бути спровокована стресом або ж низькими температурами, тоді в організмі кров циркулює нерівномірно в різних ділянках. Сон в шкарпетках допомагає запобігти цій хворобі.

3. Приливи — це один з найпоширеніших симптомів у жінок під час менопаузи, або інших гормональних збоїв. Аби мінімізувати їх виникнення вночі, варто регулярно спати в шкарпетках, оскільки вони допомагають знизити температуру тіла. 

4.  Коли ваші ступні перебувають в теплі, ви заснете значно швидше. А ще якість сну також буде значно кращою, він стане глибшим та спокійнішим.

5. Якщо у вас суха шкіра ступнів, то шкарпетки є просто необхідними. Перед сном слід наносити на ступні та п’яти живильний крем або лосьйон, а зверху одягати шкарпетки, тоді шкіра буде зволожуватися значно краще і вранці ви побачите результат. Те ж саме слід робити й з руками.

Ось чому одягати шкарпетки перед сном — це не лише дивна звичка, а й надзвичайно корисна. 

Ви спите в шкарпетках?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: