Чому так важливо помилятися, особливо жінкам будь-якого віку? Насправді, це чудове вміння

Що жінка повинна дозволяти собі? 

По-перше, помилятися. Розуміти, що ти не ідеальна людина, яка може зробити помилку…

По-друге, дозвольте собі не виправдовуватися, не доводити, не переконувати. Дозвольте собі відпускати поганих людей і йти геть. Від тих, з ким не по дорозі. Від тих, хто не любить і від тих кого не любимо.

Дозвольте собі бути різною. Не підходити ні під які категорії, рамки, стереотипи, типології та види. Не виправдовувати нічиїх очікувань. Бути особливою та неповторною. Бути справжньою людиною!

Дозвольте собі не боятися дитину. Дозвольте собі не думати, що “крім мене нікому нічого в цьому будинку не потрібно”. Дозволь собі не бігти попереду потяга. І позаду теж – не бігти. Просто – не бігти. А насолоджуватися кожним кроком, помалу ступати і просто йти..

Пошепки

Дозвольте собі займатися собою. Хоча б годину в день. Дозвольте собі нарешті сказати : “У мене є на себе часу”. Нарешті подумайте про себе і зробіть омріяний манікюр, перегляньте фільм чи просто виспатися до обіду. 

Дозвольте собі мріяти. Дозволь мріяти про нездійсненне (звідки ти знаєш, що воно нездійсненне? Це ж просто здогадки!)

Дозвольте собі бути. Дозвольте собі бути гідною будь-яких грошей, будь-якої нагороди, будь-якої слави, великої любові, чудового відпочинку.

Просто дозвольте. Потім побачиш, що буде…

Автор – Марі Точиліна.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector