– Чому це я повинен доглядати за твоєю мамою? Ти її донька! Тому сама носи їй чай в ліжко

5 років назад ми ж Матвієм одружились. У коханого тоді вже була донечка Василинка. Її рідна мама не впоралась з вихованням і коли дівчинці виповнився рік поїхала закордон. Зараз навіть не телефонує і не вітає зі святами. 

Я не бачила нічого жахливого в тому, що у чоловіка є дитина. Полюбила дівчинку, як свою. Та і Василина швидко почала називати мене мамою. Моїй мамі дівчинка теж сподобалась. Тепер, коли вона приходить в гості, приносить онуці різні смаколики та іграшки.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Днями сталась ситуація, яку б я назвала “навалилось все і одразу”. На роботі затримують зарплатню. А потрібно внести платіж за кредит на машину. А тут ще й Василина захворіла на тяжку форму вітрянки. Якби не моя мама, ми б не впорались. Вона сказала, що вже давно перехворіла на цю хворобу. Тому приїде і допоможе нам. Кожен день мама доглядала за дівчинкою, годувала її, читала книжки. У мене хоч з’явився час на те, щоб прибрати в квартирі. А мама ще й встигала і посуд мити, і, навіть, готувати. При цьому, вона кожен день їздила до нас. 

Іноді ми з чоловіком відвозили її. Навіть пропонували оплачувати дорогу. Але мама відмовлялась. 

Зараз вже все добре. Василинка одужала. Ходить в садочок. А на цих вихідних мама впала зі сходів та зламала руку і ногу. Тому кожен день після роботи я заїжджала до неї, щоб поприбирати та приготувати їсти. 

Моєму чоловіку не дуже це сподобалось. Тому в один з вечорів він вирішив повідомити мені про це.

Пошепки

– Вже 9! Чому ти так пізно?

– Я була у мами, допомагала їй. Я ж тобі казала.

– Могла  і пояснити мамі, що в тебе вже є своя родина, і їй було б добре не смикати тебе через дрібниці.

– У мамі зламані рука та нога, це не дрібниці. До того ж коли хворіла Василинка вона допомагала нам. Ти сам їй дякував, між іншим. 

– То Василина мала дитина, її треба доглядати. А твоя мама вже доросла жінка.Сама може впоратись

Доросла жінка? Та мамі зараз важко навіть одягнутись. Я зібрала речі і поїхала до мами. От чоловік попросить пробачення, тоді і повернусь. А поки поживу у мами.

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Diana
Adblock
detector