Чому ти неправильно використовуєш нижні ящики в холодильнику

В кожному домі є ця незамінна річ – холодильник, він виконує надзвичайно важливу функцію – зберігає продукти свіжими. Однак в його експлуатації також є певні нюанси, які варто брати до уваги. Сьогодні ми поговоримо про те, як не варто зберігати продукти.

Ящик під холодильник і його істинне призначення

Холодильник працює також за певною системою, переважно його нижні відсіки акумулюють більше холоду, тому сюди краще не поміщати фрукти й овочі. Саме в цій частині ви ризикуєте втратити всі продукти, адже вони просто перемерзнуть та зіпсуються.

Холод в нижньому ящику призначений для м’яса та риби, адже в такому середовищі продукти будуть зберіться значно довше. До того ж якщо м’ясо є сирим, то його взагалі краще не розміщати з готовими стравами. А от фрукти й овочі можете сміло ставити на верхні полиці, де температура є більш сприятливою. 

Правила зберігання продуктів в холодильнику

  1. Верхні полиці призначені для овочів та фруктів, на середні слід розміщати молочні продукти: молоко, сир, сметану, йогурти, а от найнижчу полицю використовувати виключно для м’яса і риби.
  2. Також слід дотримуватися правильного сусідства між продуктами, щоб продовжити їх термін зберігання та не зіпсувати смакові якості. Так,  овочі та фрукти ні в якому разі не можна ставити поруч з сиром, м’ясом та рибою. Банани не ставте близько до цитрусових. 
  3. Яблука, груші та банани взагалі краще не ставити в холодильник. Також сюди можна не ставити консерви та картоплю. 
  4. Перед тим як завантажити коренеплоди (морква, редис, ріпу, буряк), обов’язково зрізати з них бадилля. Достатньо залишити невеличкий хвостик. 
  5. Не мийте овочі перед тим, як поміщати їх в холодильник, оскільки так ви значно зменшите термін їх зберігання, а от зелень можете сміло замочити у воді.
  6. Найкраще зберігати овочі та фрукти в пакетах з отворами, щоб була вентиляція. Якщо продукти розміщені тісно, то швидше розпочнеться процес гниття.

Ось такі правила допоможуть вас зберігати продукти свіжими якнайдовше?

А що Ви зберігаєте в нижній полиці холодильника?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector