Чому в США не встановлюють пральні машини вдома

Процес прання в США значно відрізняється від того, як це робимо ми.

Багато наших земляків дивується з цього, коли вони потрапляють в США. В наших домах передбачена пральна машина, яка завжди має бути під рукою, а на Заході все по-іншому.

Діло в тому, що багато американців перуть білизну в спеціальних пральнях. Для нас це може здатися незручним, оскільки похід в такий заклад займає не лише кошти, а й час. 

ВСТАНОВЛЕННЯ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Пральні машини в США

В пральнях перуть білизну не всі американці. Наприклад, власники великих будинків розміщають пральну машину та сушарку у підвалах. 

А от в міських квартирах таке зустрічається не часто. І цьому причиною є декілька факторів.

Чому пральні машини не встановлюють в американських квартирах

1. Першою причиною є те, що в містах США сформовані великі мережі пральних закладів.

2. Найчастіше пральні машинка відсутні в орендованому житлі. Все це відбувається через те, що власники думають, що цей пристрій може спровокувати аварію, яка потім буде супроводжуватися штрафами. Дуже часто в договорах про оренду вказується пункт про заборону установки пральної машинки.

3. У багатьох багатоквартирних забудовах не передбачені комунікації для установки пральних машин. А самостійне приєднання мереж загрожує в США серйозними проблемами з законом.

4. Американці білизну сушать в спеціальних пристроях і не сушать її на мотузках.  Для цих сушарок повинна бути витяжна вентиляція, яка є не у всіх.

5. У США дорога вода й дійсно прання речей в пральнях є дешевшим способом, ніж прання вдома.

6. Американці часто змінюють своє місце проживання, тому рідко вдаються до придбання великої побутової техніки.

Американські пральні

Крім доступних цін, пральні самообслуговування мають ще ряд вигідних характеристик. Більшість пралень працюють цілодобово і знаходяться в зручних навіть для самих зайнятих людей місцях: підвалах житлових будинків або в безпосередній близькості від супермаркетів.

Пральні для багатьох американців — це не просто місце задоволення побутових потреб, а зона своєрідного релаксу і медитації, де можна відволіктися від буденності.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...