Чому вам слід навчитися користуватись італійською кавоваркою: на замітку всім кавоманам

Напевне більшість із вас починає день саме з гарячої кави. Цей напій додає енергії та заряджає силами на весь день. 

Хтось тільки так і налаштовується на продуктивну роботу. Але дуже важливо приготувати правильну каву. Тільки так ви зможете насолодитися сповна. Найкращим варіантом у цьому випадку буде італійська кава.

Сьогодні ми розповімо вам, як саме її приготувати та чому слід навчитися робити це правильно. 

Як користуватися гейзерною кавоваркою

Якщо зануримося в історію цього диво-напою, то дізнаємося, що ще в 1933 році італійський промисловець Альфонсо Біалетті запатентував цікавий виріб, а саме гейзерну кавоварку. Так цей винахід і став італійським. І тільки з часом вона набула популярності у цілому світі. 

Але, якщо ви почуєте назву «моко», не слід лякатися. йдеться все про ту ж гейзерну кавоварку.  А йменують її так через торгову марку Альфонсо — «Мока експрес».

Отож, цей пристрій дозволяє отримати каву, що дуже схожа до приготовленої в турці.

Сама конструкція кавоварки складається з: відсіку для води, фільтру для кави і верхнього резервуару для готового напою. Кожна мока розрахована на певну кількість чашок. Це слід взяти до уваги.

А тепер щодо самого процесу кавоваріння.

  1. Наповнюємо нижню частину кавоварки гарячою водою. Обмеженням слугує клапан безпеки. Чому говоримо саме про окріп? Якщо заливатимемо холодну воду, то кава варитиметься довше.

  2. Тепер дістаємо каву середнього помелу і заповнюємо фільтр кави до країв. Тепер скріплюємо частинки кавоварки. Ставимо на плиту.

  3. Згодом ви помітите, що у верхньому резервуарі накопичується готова кава. Тепер слід відкрити кришку і стежити за напоєм. Коли кавоварка почне «фиркати», її одразу треба зняти з плити. Тільки будьте обережними, щоб не обпектися.

  4. Тепер основу кавоварки акуратно ставимо під струмінь холодної води. Це припинить процес екстракції. І ось ідеальна кава готова.

Ще один невеличкий секрет: перед використанням гейзерної кавоварки її краще прогріти і сполоснути окропом.

На одну чашку вам знадобиться 5 ч. л. кави. А води потрібно взяти вдесятеро більше, тобто 240 мл. 

Обов’язково спробуйте зварити смачну натуральну каву, щоб насолодитися її ароматом та насиченим смаком.

А ви п’єте каву?

Полюбляєте розчинну чи заварну?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector