Чому варто неодмінно відвідати Страдч, що на Львівщині?

Село Страдч знаходиться неподалік Львова. Воно відоме насамперед відпустовим Марійським паломницьким центром. Саме у Страдч приїжджають, щоб знайти духовний спокій та зцілення. В такому випадку пропонуємо відвідати це місце, де ви зможете побачити:

Унікальний Страдецький печерний монастир

Згадка про печерний монастир сягає далекого XI ст. Розповідається, що тоді двоє ченців, ймовірно з Києва розпочали своє монаше життя у печері. Вигляд печерного монастиря зберігся майже без змін.

На горі, знаходиться  Храм Успіння Пресвятої Богородиці, куди з’їжджаються паломники з усієї країни.

Хресна дорога, яку прирівнюють до Єрусалимської

Пошепки

У 1936 році Папа Римський Пій XI встановив на страдецькій горі Хресну дорогу та надав Страдчу статусу відпустового місця. Мало того, Хресна дорога отримала значення Єрусалимської. Це означає, що проща до Страдчу й участь у Хресній дорозі за своїм духовними благами та значенням прирівнюється до прощі в Єрусалимі й проходження справжньої Хресної дороги Спасителя. Існує чимало свідчень різних зцілень, а також духовного навернення тих, хто бодай раз пройшов цю Хресну дорогу в Страдчі. 

Чудотворний образ Матері Божої Непорушної Стіни

 Це дуже давня ікона, на якій Богородиця зображена з піднятими руками як Захисниця і нездоланна Заступниця. У 1918 р., під час Першої світової війни церква була майже зруйнована через артилерійський обстріл, однак образ Божої Матері чудом залишився неушкодженим. На жаль, ікона була втрачена під час Другої світової війни, тому сьогодні в храмі можна побачити її копію. 

Радимо відвідати Страдч та духовно збагатитися!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector