Чому ви не вмієте приймати підтримку і допомогу інших

Нездатність брати підтримку інших – це реакція на травму.

Є багато людей, які звикли опиратися лише на власні сили. Вони думають, що краще все зроблять самостійно, ніж попросять в когось про допомогу. Саме така у них тактика виживання. Так легше захистити себе від зайвих розчарувань, суму та проблем. 

Це оптимальна опція для тих людей, які вирішили захистити себе від батька, який покинув їх ще в глибокому дитинстві. Це допомогає уникнути болю від стосунків з коханими, які пропонують лише сексуальну близькість і нічого не дають навзамін. Ми розраховуємо лише на себе, щоб знову не стикнутися з друзями, які постійно щось вимагали від нас, але нічого не віддавали. Щоб зменшити кількість зрад та брехні у власному житті. Захиститися від тих ситуацій, коли ми відчували себе покинутими, не потрібними, коли прийшло усвідомлення, що більше не зможеш довіритися нікому. 

Ось так, ми робимо себе незалежними через те, що боїмося знову бути зрадженими, запобіжний захист від злого світу. Така поведінка виникає тоді, коли ми вже отримали негативний досвід, адже довіритися комусь — це бути вразливими, мало хто може дозволити собі таку розкіш. 

Однак потрібно усвідомлювати, що так ви будуєте захисну стіну не лише від зрад, а й від світлих почуттів. Кохання також не зможе пробити ваш захист. Чи готові ви відмовитися від чого світлого та доброго почуття? Фортеці та броня потрібні для тих, хто на війні, або хто вірить, що наближається битва. Це реакція на травму.

Потрібно працювати над собою, щоб вилікувати цю травму, адже кожна людина гідна того, щоб знову оточити себе підтримкою та турботою. 

Ви гідні того, щоб мати партнерські стосунки. 

Ви гідні любові.

Ви гідні того, щоб про вас піклувалися. 

Ви гідні того, щоб вами захоплювалися.

Ви гідні того, щоб вас робили щасливими. 

Ви гідні того, щоб отримувати.

Просто зрозумійте, вам не потрібно чогось заслуговувати і постійно комусь доводити, що ви гідні любові та щастя. Ви гідні. Просто тому, що ви є.

Чи згодні Ви з думкою автора?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: