Чому влаштовано так, що в люблячих батьків виростають невдячні нахаби

Нерідко доводиться чути від старших людей, що батьківська турбота ніколи ніким не цінується. Особливо власними дітьми. Ті з часом забувають навіть телефонувати рідним. Не кажемо вже про візити. Але чому так трапляється?

Особливо невтішною є статистика для хороших і люблячих батьків. Чому саме їхній діти найчастіше  виростають невдячними егоїстами?

Сьогодні розкажемо вам історію, якою з нами поділився такий горе-син. Глянемо на ситуацію його очима.

Отношения между матерью и взрослым сыном | Дети - цветы жизни | Яндекс Дзен

Я безмежно вдячний матері за все, що вона зробила для мене. До слова, я не був єдиною дитиною у сім’ї. У мене була ще старша сестра. Ми обоє були капризними малюками, тому батькам довелося з нами трохи повозитися. Безсонні ночі, постійні походи до лікарів, школа, капризи – усе це тільки мала частина, що витерпіла моя мама за час мого дорослішання. Зараз я дуже поважаю її за це.

Варто зазначити, що піклувалися батьки мною із самого дитинства і до тієї миті, доки в мене не з’явилася власна сім’я. Не те щоб я був таким безпорадним. Просто звик до гіперопіки.

Зараз я сепарувався від рідних. І весь свій час проводжу з дружиною та дочкою. Ну або ж працюю на роботі. На маму часу зараз не вистачає. Тому я приділяю їй менше уваги, ніж раніше. Тільки вона цього прийняти не хоче і сильно на мене ображається. Вона думає, що я навмисне не телефоную і не провідую її. Мовляв, взяв і забув. Невдячний егоїст!  Але це зовсім не так.

А я й сам був би радий вкотре поговорити з нею, спробувати її фірмові вареники і допомогти чимось, але справді не маю часу. Я вже кілька разів намагався пояснити це мамі, але вона мене ніби не чує. Просто відмахується. Каже, що я просто не хочу. А хотів би, то й час знайшовся б.

Стихи о взрослом сыне от мамы

Тепер не знаю, що робити. Як їй пояснити, що я – не погана дитина, а дорослий чоловік? Ось у знайомого ненька вийшла заміж вдруге на старості літ і не чіпає його навіть. Може, і з моєю так? Чи що робити? Бо чути вона мене не хоче, як і вірити моїм словам.

Вона в мене дуже консервативна жінка. Тому ідея з новими знайомствами, певне. не годиться. Уже не знаю, чим її зайняти. 

А у вас було щось схоже?

Як вирішили проблему?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector