Чому я не купую чорні оливки в магазині. І вам не раджу

Знаю, що у італійців є приказка – треба їсти зранку обов’язково 7 маслин, щоб бути здоровим. А ще для них така “страва” як для українців сало. Ну і не варто забувати, що ми також купуємо по декілька баночок маслин на святкові застілля. 

Однак, чи дійсно вони такі корисні, як про це пишуть на етикетках чи розповідають у рекламі? Може, це всього-на-всього хитрий план маркетологів. 

Отож, перше, на чому я хочу наголосити –  це чорні оливки. Ні, це не особливий сорт, а всього хімічний продукт. Чи помічали ви колись на банці надпис Е579? Це глюконат заліза, який використовують для окислення оливок. 

Також хочу звернути увагу на термін зберігання. Адже знаю, що традиційно оливки в Італії після збору врожаю замочую у спеціальному соляному розчині. І тут також потрібна довга витримка. Наприклад, зелений сорт тримають 6 місяців, чорні – 3. Це все робиться для того, щоб нейтралізувати гіркий смак. 

Ось декілька порад, як відрізнити звичайній господині якісний урожай оливок:

Пошепки

1. Всі ягоди однакові за формою.

2. Велика кількість розсолу, у якій зберігаються оливки. Це спеціальний солений розчин, а не просто вода. 

3. Уникайте поліетиленових пакувань. Вони не є герметично стійкими та можуть попускати світло. Через це продукт швидко зіпсується. 

І ще один нюанс щодо чорних оливок. У них міститься велика кількість заліза. Здається, що це дуже корисно, але не для людини з проблемами шлунково-кишкового тракту. 

Тепер діло тільки за вами – купувати такі “ласощі” до столу чи краще проходити стороною прилавки. Сподіваюся, що мої поради вам допомогли. 

А ви знали про такі “секрети”? Як ви розпізнаєте хороший продукт на полицях у магазині? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector