Чому я не можу схуднути? 8 причин, чому ви не в формі

Для будь-якої людини в такій ситуації природно поставити собі запитання: «Чому я не можу схуднути? Чому я щосили намагаюся бути в формі?». Можливо навіть виникне бажання кинути всю цю затію, але не смійте цього робити!

Я тут для того, щоб допомогти вам з’ясувати, чому ви ніяк не можете схуднути і виявити деякі логічні рішення.

По-перше, важливо підкреслити, що худоба автоматично не зробить вас здоровою і підтягнутою людиною. Насправді, це далеко від істини, так як маленький розмір одягу не може цього гарантувати. Проте, всім відомо, що більше ризиків для здоров’я виникає саме від ожиріння. І якщо враховувати цей факт, то скинути якісь 5-10 кілограмів, досить непогано.

Наприклад, надлишок жиру може викликати запалення, і ви ризикуєте завдати шкоди вашим суглобам і тканинам. Втративши і зберігши вагу, ви зменшите свої шанси отримати артрит, запалення і пошкодження суглобів.

Тепер, коли ми обговорили важливість зниження ваги, давайте перейдемо до найцікавішої частини — «вісім можливих причин, за якими ви не в формі».

1. Чи починаєте ви ранок з сніданку?

Питання до харчування. Сніданок — найважливіший прийом їжі за цілий день. А якщо ви від цього відмовляєтеся, то робите собі ведмежу послугу. Ви можете подумати, що пропуск сніданку допоможе вам скинути зайві кілограми, але це не так. До обіду, ваше почуття голоду сильно збільшиться, і ви ризикуєте з’їсти більше. Дослідження показали, що пропуск сніданку є однією з причин виникнення ожиріння.

Обов’язково потрібно снідати. Ця їжа повинна бути багатою клітковиною і білком, щоб ви були ситі до обіду. Зробіть вітамінний смузі або цільнозернові тости з яйцями і грецьким йогуртом.

2. Чи впливає ваш метаболізм на ваше здоров’я?

Як швидко ви спалюєте калорії, буде залежати від вашого метаболізму. Якщо ваш метаболізм повільний, то, можливо, це причина того, чому ви не худнете з тією швидкістю, з якою вам би хотілося. Є багато факторів, що впливають на ваш метаболізм, наприклад, старіння або активність способу життя. Якщо ви не такі активні, як раніше, у вас може знизитися м’язова маса. В результаті ваш метаболізм сповільнюється.

Якщо ви хочете прискорити свій метаболізм, займайтеся силовими тренуваннями і відступіть від низькокалорійних дієт.

3. Чи може генетика вплинути на вашу фізичну форму?

Так, можливо, ви успадкували повільний метаболізм від своїх батьків або навіть бабусі й дідуся. Ви не можете це контролювати. На жаль, при більш повільному метаболізмі вам доведеться працювати старанніше, ніж людям з швидким метаболізмом, щоб схуднути.

4. Чи впливає ваша стать на зниження ваги?

Звучить безглуздо, правда? Але ні! Це відмінне питання, відповідь на яке досить складна.

Згідно з дослідженням, чоловікам легше схуднути, ніж жінкам. З іншого боку, коли жінки худнуть, вони утримують свою вагу довше, ніж чоловіки. Велика різниця в тому, де і як чоловіки і жінки худнуть.

Чоловіки спочатку худнуть на животі. Жінкам в цій справі складніше. Живіт і стегна — найважчі ділянки тіла для жінок. Тому, якщо ви жінка, яка хоче схуднути саме в животі, одягайте прив’язні корсети і тренажери для талії, вони дійсно можуть допомогти.

Пам’ятайте, що втрата ваги — це не тільки корсети. Кращий спосіб схуднути разом з носінням спортивного одягу і тренувань — це створити дефіцит калорій.

5. Ви їсте перед сном?

Перекусити прямо перед сном? Нііі! Якщо ви їсте перед сном, можливо, саме тому ви і не можете скинути зайву вагу. Поївши перед сном, ви ускладнюєте спалювання жиру.

Дослідження, проведене вченими з Брігама і Жіночої лікарні і Гарвардської медичної школи в США і Університету Мурсії в Іспанії, прийшло до висновку, що споживання їжі протягом  вечора грає важливу роль у формуванні структури тіла.

Спробуйте повечеряти приблизно за дві або три години до того, як лягаєте спати. Все, що ви вживаєте менше ніж за 2 години до сну, підніме ваш рівень цукру в крові, рівень інсуліну і температуру.

6. Чи може стрес вплинути на вашу фізичну форму?

Деякі люди відчувають стрес і їдять, і тут головне! Вони тягнуться до смачної їжі, і в більшості випадків це нездорова їжа, така як морозиво і шоколадний торт. Замість цього, якщо ви відчуваєте, що їсте в стані стресу, зробіть свідоме зусилля, щоб знизити рівень стресу, вибравши альтернативний шлях, і замість того, щоб заїдати його, рушайте на пробіжку або в спортзал.

Стрес відіграє життєво важливу роль в нашому здоров’ї і фізичній формі, при необхідності звертайтеся за відповідною медичною допомогою.

7. Що робити, якщо у вас проблеми зі сном?

Іноді, коли ви хвилюєтеся або страждаєте від певних хвороб, у вас можуть виникнути проблеми з засинанням або сном. Це може вплинути на швидкість обміну речовин і рівень вашої енергії. Коли у вас недостатньо енергії, це робить тренування менш бажаним. Це може бути ще однією причиною, чому ви не можете схуднути.

Чи знаєте ви, що люди, які не отримують достатньої кількості відпочинку, їли близько 300 або більше калорій в день в порівнянні з людьми, які виспалися? Наприклад: повернувшись додому після важкого робочого дня, ніхто не хоче готувати. Простіше зайти в перший ресторан швидкого харчування і з’їсти цей комбо-гамбургер на 1200 калорій. Можливо, навіть з’їсти той шоколадний батончик на 300 калорій на десерт.

Якщо ви часто їсте не вдома, це може бути ще однією причиною, через яку ви ніяк не можете нормально виспатися.

8. Чи може щитоподібна залоза впливати на вашу вагу?

Недостатньо активна щитоподібна залоза може вплинути на вашу здатність схуднути. Цей стан відомий як «гіпотиреоз», його не слід плутати з гіпертиреозом (надактивною щитоподібною залозою). Дозвольте пояснити.

Надактивна щитоподібна залоза впливає на вашу здатність набирати вагу, а не втрачати її. При гіпотиреозі ваше тіло зберігає накопичення води і солі. Через це ви просто набираєте вагу і насилу його втрачаєте. Це стан, поряд з іншими хімічними речовинами в організмі, впливає на рівень вашої енергії та обмін речовин.

Якщо ви підозрюєте, що це причина, чому ви відчуваєте труднощі у втраті ваги, рушайте до лікаря. Лікар або медсестра будуть точно знати, що робити.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: