Чому я повинна бавити свого 30-річного брата?! Не розумію! Хіба моя вина в тому, що він такий безголовий?!

Бабця після смерті заповіла поділити між мною та братом гроші. Порівну, щоб нікого не образити. Я вирішила, що варто докласти трохи своїх заощаджених коштів та придбати невеличку квартиру. Натомість брат по-іншому розпорядився спадком. Повіз дівчину на відпочинок, купляв їй дорогі цяцьки, водив у найкращі ресторани та планував одружитися з нею. Але як тільки в Назара закінчилися статки, вона швидко його кинула.

Тепер мій брат живе в страшному гуртожитку та постійно клянчить гроші у батьків.  

Якось уся сім’я зібралась на святкуванні маминого Дня народження й, сидячи за святковим столом, батьки почали розмову про бідного Назарчика.

– Нам крається серце від того, у яких умовах живе наша дитина. На жаль, ми не можемо запропонувати тобі жити разом з нами, бо й самі тут тулимось, — говорили мама з татом.

– Я розумію…проте сестра може, але не пропонує мені чомусь пожити в неї. 

Від почутого у мене очі вилізли на лоба.

Пошепки

– Справді, Даринко, допоможи братові! Бо якось несправедливо вийшло. Ти маєш гарну квартиру, а він змушений мордуватись у тому гадючнику! — підтакували батьки.

– Що? Несправедливо? Мені здається, що дуже навіть справедливо! Він отримав по заслузі й наступного разу буде знати, як поводитись з грошима! Тому я не збираюсь давати йому прихисток у своєму домі. — сердито відповіла я.

– Не так ми тебе виховували! Не донька, а суцільне розчарування! — казали батьки.

– Але чому? Назар міг також купити собі невелику квартиру, як і я! Хіба в цьому моя провина, що він тепер бідує?

Мама з татом почали мене виховувати, образились і тепер не хочуть розмовляти. Як ви вважаєте, хто правий у цій ситуації? Чи може мені послухати батьків та впустити брата до себе? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector