Чому жінка в 50 не може виглядати на 30, навіть якщо вона постійно це повторює

Я не розумію такого вимогливого ставлення жінок до себе. Всі намагаються виглядати молодше, соромляться свого віку. Але що поганого в тому, щоб в 50 виглядати на 50? Думаю, цікаво розібратися в цьому питанні детальніше. От чому суспільство нав’язує думку про те, що жінка може бути самодостатньою лише тоді, якщо вона зберігає свою молодість. Невже зовнішність вирішує так багато? 

Я сиділа в соціальній мережі, і мені висвітилося фото актриси Ани де Армас, красуні виповнилося 33 роки. На світлині вона дійсно мала чудовий вигляд.

Під фото був чудовий діалог двох коментаторів:

– Шикарна жінка, прочитав, що їй вже тридцять, а так з першого погляду і не скажеш. В стільки років мати такий приголомшливий вигляд, захоплююся!

– А, по-твоєму, як повинна виглядати жінка в 30 років? Як руїна, чи що?

Такі репліки змусили мене задуматися. Наскільки нашою свідомістю керують стереотипи й кліше. Здається, що деякі люди просто не здатні до аналізу того, що відбувається. Практично в кожній людині живе маленький консерватор, який намагається максимально відповідати нормам поведінки суспільства. До того ж варто врахувати той факт, що ми живемо в епоху технологічного прогресу, зараз багато методик допомагають краще зберегти зовнішність і здоров’я

Щоб визначити вік, ми використовуємо порівняння. Звертаємо увагу на зморшки, наприклад, навколо очей. В кого більше зморшок, той і старший, але це нісенітниця. Варто враховувати догляд, стиль життя, генетику. Зараз мене просто максимально дивує така логіка людей. В одному і тому ж віці різні люди можуть мати різний вигляд, але це не робить когось гіршим, або кращим. І немає ніякого правила, що в жінки в 50 мають виглядати на 30. 

Розумна людина з віком набуває цінного досвіду і стає мудрішою. Це стосується не тільки сімейних цінностей або фінансової грамотності, наприклад. Коли вже наше суспільство буде більше цінити внутрішній світ людей, а не зовнішність… А що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector