Чому всі жінки повинні відмовитися від випивки?

Випивка згубно впливає на цілісність клітин в нашому організмі. Вона розчиняє жир, який заповнює міжклітинний простір та самі стінки. Хоча здавалося б, що з того? Адже у нас мільярди клітин, які постійно оновлюються. 

Проте в організмі жінки є яйцеклітини, пошкодження яких може мати фатальні наслідки. Саме через це народжують хворі діти. З чоловіками все значно простіше, адже вони постійно продукують статеві клітини, а жіноча система працює за іншим принципом. Вона формується лише один раз і більше не відновлюється. Навіть одна зруйнована яйцеклітина збільшує ризики для майбутніх батьків. 

У результаті обстеження півтори тисячі матерів і їхніх дітей, відхилення від норми спостерігалися у 2% новонароджених, чиї мами абсолютно не вживали алкоголь. Серед дітей, яких народили помірно випиваючі мами, показник збільшився до 9%. Натомість ця цифра сягла 74% у тих випадках, коли жінки зловживали алкоголем. А ще страшнішим є той факт, що у них лікарі діагностували не одне відхилення, а одразу декілька.

Спиртні напої згубно впливають на несформований та слабкий організм немовлят. Однак навіть дорослим варто відмовитися від алкоголю, адже безпечної дози для людини просто не існує. До такого висновку дійшли науковці міжнародної колаборації Global Burden of Diseases (https://goo.gl/LQcP8D), які опублікували результати своїх досліджень в одному з найавторитетніших медичних журналів The Lancet. Незалежно від кількості, вживання алкоголю негативно впливає на організм.

А як часто ви вживаєте спиртні напої? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector