Чому жінки йдуть від чоловіків, навіть якщо продовжують їх кохати

Жінка може піти від чоловіка в будь-який момент. І він цього може навіть не очікувати. Їй буде боляче, адже вона буде продовжувати кохати, її серце буде просто рватися на шматки, а ця рана ще довго буде загоюватися. Але попри це все, вона набере сміливості і піде. 

Жінка може покинути чоловіка, навіть якщо у них за спиною десятки років прожитого життя, спільне майно та діти. Потім це вже не стає стримувальним фактором. 

Причин може бути багато, але корінь полягає в тому, коли жінку просто зневажають. Бо коли кохану людину поважають, то їй не будуть зраджувати, не стануть обманювати, не будуть уникати спілкування, й не стануть залишати на одинці з проблемами.

Жінці потрібна увага, а чоловіка зазвичай вважають, що проживання разом цілком достатньо й часто забувають, що над стосунками потрібно працювати завжди. Чоловіки працюють, відпочивають з друзями, дивляться телевізор, пропадають на рибалці  – а часу на жінку у них завжди не має. 

Найгірше усвідомлювати те, що ці чоловіки можуть бути взагалі непогані, але коли жінці не вистачає уваги – вона стає нещасливою. У неї гасне вогонь і запал, світ втрачає барви. 

Є одна річ, яка може просто зіпсувати стосунки, коли чоловіки сприймають свою дружину як належне. Вони вважають, що вона «нікуди не дінеться».

Чоловік має зрозуміти, що жінка після одруження – це не ваша власність, вона також має право вибору і може вибрати далеко не вас. Дружина – це людина, яка також потребує уваги, вона має власні інтереси і бажання, вона прагне виконувати їх разом з вами.

Коли ви одружуєтеся, ви стаєте одним цілим. Ви маєте все робити разом, ви партнери. Чому ви віддаляєтесь від дружин?

Як і чоловік, так і дружина повинні завойовувати серце один одного щодня. Насправді вогонь пристрасті можна запалити в будь-який момент, слід лише докласти для цього зусиль. 

Дружна хоче відчувати себе бажаною, і не важливо, скільки ви разом, 1 рік чи 20. В цьому і секрет щасливого подружнього життя: не ставати байдужими до проблем один одного, вчитися розуміти й старатися закохувати в себе партнера знову і знову. 

Якщо просто сидіти, склавши руки, бачитися вранці та ввечері лише перед сном – то може зруйнуватися навіть найпалкіше кохання.

Придивіться до того, як ви її слухаєте. Чи слухаєте ви те, що вона говорить? Чи звертаєте ви увагу на дрібниці? Чи намагаєтеся зрозуміти всю глибину її переживань?

Просто приділіть їй час,  доторкніться до неї, поцілуйте, спитайтеся, як пройшов у неї день, і ви побачите, як вона розквітне. Постарайтеся хоча б по п’ять хвилин в день приділяти повну увагу жінці, яка колись стала супутницею вашого життя – яким би завантаженим не був ваш день.

Пошепки

Зараз багато чоловіків подумає, що вони не підлітки, і в них багато роботи, а там ще й проєкт, а хто годувати сім’ю буде? Але я думаю, що 5 хвилин в день не позначаться на вашій роботі, але зможуть врятувати сім’ю.

А найголовніше, що це стосується і жінок: ви також повинні підтримувати чоловіка й працювати над стосунками разом.

Чи згідні ви з цими думками?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector