Чому жінки відмовляються від гель-лаку

В модний світ продовжують вриватися природні тенденції – мінімалістичний одяг, мінімум макіяжу, а тепер ще й природний манікюр. Цього року багато жінок відмовилося від покриття нігтьової пластини гель-лаком, так чи варто робити такий тип манікюру в 2021 році? 

Чи потрібен гель-лак

Для багатьох жінок гель-лак став справжнім порятунком, адже на 2-3 тижні можна абсолютно забути про недбалий та неохайний вигляд нігтів. Однак майстри нігтьового сервісу зазначають, що спостерігається дивна тенденція до гелевого покриття – багато жінок відмовляється від такого манікюру на користь звичайного прозорого лаку. 

Загалом, з цього приводу жінки розділилися на два табори: одні мріють нарешті відпочити від покриття, а інші ж продовжують обирати гель-лак, оскільки в цьому вбачають комфорт.

Дійсно, можна з впевненістю сказати, що зараз новим трендом у світі манікюру є “голі нігті”. Однак тут не ідеться про те, що потрібно забути про нігтьову пластину. Такий нейл-арт не скасовує похід до салону, адже естетика форм та зовнішнього вигляду повинна бути присутня. Просто тепер вам потрібно значно менше коштів та часу на цю процедуру. 

Експерти стверджують, що тенденція до природності буде актуальною ще не один сезон. На моду та стиль впливають і події в суспільстві, а світова пандемія та карантин призвели до того, що клієнтам значно комфортніше перебувати на самоізоляції без покриття, яке не потребує оновлення.

За попередній рік попит на гелеве покриття дійсно зменшився, до того ж деякі жінки намагалися самостійно позбавитися манікюру, що призводило до травмування нігтьової пластини й навіть запальних процесів. Мабуть, самостійно з гель-лаком краще не змагатися. В такому випадку слід змінити тактику – вибрати варіант простіше. Наприклад, звичайний лак для нігтів, який з легкістю можна зняти за допомогою підручних матеріалів.

Чому жінки поголовно відмовляються від гелевого покриття

Не варто забувати і про негативні наслідки від гелевого покриття. Зокрема UV і LED лампи можуть викликати передчасне старіння шкіри, а непрофесійний майстер може завдати шкоди нігтьовій пластині, деформувати її. Якщо не оновлювати гель-лак через кожні три тижні, то це може призвести до погіршення стану нігтів, вони стають тоншими та слабшими. 

 

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector