Чому жити заради дітей – це погано і для них, і для вас

Історія Насті та Артема

Артем з Настею побралися в юному віці. Пара з нетерпінням чекала на народження малюка, тому звістка про вагітність стала для них приємною новиною. Почалася підготовка до майбутнього батьківства. Чоловік відмовився від свого кабінету, аби переобладнати його в дитячу кімнату. Тим часом дружина купувала іграшки та одяг. 

Оскільки після УЗД стало відомо, що народиться дівчинка, то й коляску вибрали у відповідних кольорах. Замовляли імпортну з-за кордону, адже для донечки хотілося всього найкращого.

Нарешті Настя з Артемом зустрілися зі своїм немовлям. Однак вони не знали, як поява доньки вплине на їхнє життя. Тепер на чоловіка вдома чекала не любляча дружина, а роздратована й стомлена молода матуся. Замість гарячої вечері – безлад та розкидані іграшки.

Далі все трапилося за звичним сценарієм: Артем все частіше почав кудись зникати і пізно повертатися, аби якомога менше часу проводити в хаосі. 

Історія Оксани та Олексія

Оксані довелося народжувати дитину без підтримки чоловіка, адже її обранець виявився не готовим до батьківства. На щастя, поруч з нею була мама, яка протягом усієї вагітності не відходила від доньки, а потім няньчилася зі своїм онуком.

Пошепки

Олексій ріс під опікою мами й бабусі. Йому забезпечили гідне виховання. Хлопець займався спортом, добре вчився, а згодом влаштувався на перспективну роботу із високою зарплатнею. Однак зараз в Олексія немає нікого, окрім люблячої матері. Жінка також пожертвувала своїм особистим життям заради сина. 

Думка психолога

У першому випадку молодій парі слід подбати про власні відносини й повернути стосункам колишній вогник. Звісно, народження дитини кардинально змінює звичний ритм життя, але це не означає, що потрібно відмовлятися від усього, що вам раніше приносило щастя й радість. Наприклад, Настя з Артемом можуть попросити бабусю поняньчитися з онукою, а самі влаштувати для себе романтичну вечерю з продовженням.

У другій ситуації Оксана буквально присвятила своє життя синові, через що сама залишилася самотньою й позбавила Олексія можливості мати власну сім’ю. Для того, щоб уникнути подібного розвитку подій, батьки не повинні робити дітей сенсом свого існування, нехтуючи власними потребами. 

Пам’ятайте, що матір та батько мають право на відпочинок, розваги, улюблені захоплення. Не відмовляйтеся від зустрічей з друзями чи походів у салон краси. Дайте дітям більше свободи, яка зробить їх самостійнішими, а вас щасливішими. 

А як ви вважаєте, чи правильно робити дітей сенсом свого життя і жертвувати собою заради їхнього благополуччя? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector