Чотири речі, які собаки відчувають задовго до того, як людина їх помітить

Собаки — надзвичайно розумні створіння, й хоча вони і не вміють розмовляти людською мовою, це не впливає на те, що ми прекрасно розуміємо один одного. Ці тваринки намагаються зчитувати всі фізичні та вербальні сигнали, які подає людина, щоб не впустити нічого зі свого зору. Інколи вони навіть можуть вловлювати ті речі, які залишаються невловимими для людей.

Собаки знають про зміну погоди

Довгий час цей факт сприймався просто як старою легендою, однак мало кому відомо, що це дійсно правда. Дослідники пов’язують це з їх здатністю вловлювати зміни в барометричному тиску. Також вони і звертають увагу на зміну вологи перед негодою.  

Дослідження підтвердило той факт, що собаки відчують статичну електрику краще і є більш чутливими до неї, саме тому можуть передбачити грозу. 

Собаки відчувають страх

Коли людина відчуває страх, у неї в наднирниках виробляється гормон адреналін. Собаки надзвичайно чутливі до запаху адреналіну, тому коли цей елемент з’являється в крові, улюбленець це відчуває. 

Собаки знають, що щенячий погляд працює

Ніхто не може встояти перед благальним поглядом собаки, і вони про це прекрасно знають. Тому і користуються цим способом, щоб отримати бажане. Коли людина дивиться на свого домашнього улюбленця, то в мозку вивільняється гормон щастя — окситоцин й тварини відчувають цей процес.

При цьому така ж реакція відбувається і в організмі собаки, коли той дивиться на своїх господарів. 

Собаки відчувають ваших ворогів

Часто можна спостерігати таку ситуацію, коли собака агресивно гавкає та гарчить на людину, навіть якщо для цього немає ніяких підстав. Інколи вони точно відчувають, яка людина не подобається саме вам й ставляться до неї неприязно. Зазвичай, це пояснюється тим, що собаки розуміють, коли щось не подобається господарю й слідують його реакції. 

Ви помічали схожу поведінку у свого собаки?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: