Чудові об’ємні зачіски на середню довжину волосся 2020

Правильна зачіска здатна підкреслити усі переваги та привабливі риси обличчя.

Для вас ми підготували найактуальніші варіанти зачісок на середню довжину волосся. 

Стрижка також може і приховати недоліки, зокрема недостатню густину волосся. Перегляньте ці варіанти та оберіть щось для себе. 

Стилісти рекомендують придивитися до середньої довжини волосся. Вона вважається найбільш практичною, універсальною і досить жіночною.

1. Каре

Це, мабуть, найпоширеніша стрижка, яка має величезну кількість варіацій виконання. Зверніть увагу на класичний рівний зріз.

 

2. Боб

Саме цю зачіску можна часто побачити у відомих зірок. І не дарма, адже вона додає неабиякого об’єму навіть найтоншому волоссю. Також можете спробувати асиметричний боб, який зробить ваш образ більш оригінальним.

3. Каскад

Актуальними цього сезону є багатошарові зачіски. Вони є чудовим варіантом для власниць тонкого волосся. Така зачіска формується завдяки тому, що пасма стрижуться на різних рівнях. 

4. Шапочка

Дуже лаконічна і манірна стрижка, яка чудово додає об’єму пасмам. Щоб образ був більш виразним, застосуйте складне фарбування.

5. Аврора

Суть цієї зачіски полягає в тому, що верхній шар волосся є найбільш виразним. Вона підходить тим жінкам, у кого занадто густе волосся.

6. Рапсодія

Ця зачіска є ідеальним варіантом для тонкого волосся. Вона має гарний вигляд як з чубчиком, так і без. З такої стрижки можна зробити чудові хвилясті зачіски. 

Стрижка – це основа стильного образу, тому слід приділити достатньо уваги цьому аспекту.

Що вам сподобалося найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector