Чудовий комплекс вправ для схуднення, який можна виконувати навіть в ліжку

Цей комплекс є не лише дієвим для схуднення, а й оздоровчим, оскільки зміцнює м’язи практично по всьому тілу, а ще здатний зняти болі в спині, які спровоковані сидячим та малорухливим способом життя.

Подивіться на ці вправи і виберіть найбільш підходящі для себе, а потім додайте їх в своє тренування. Виконувати кожну слід 12 разів, в 1-2 підходи.

Підйом прямих ніг

Корисна вправа для покращення кровопостачання в ногах та зміцнення м’язів пресу. 

Міст

Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах, п’яти ближче до сідниць. Упріться долонями і прогніться вгору наскільки можете, стискаючи сідниці. Затримайтеся в цій позі на 30 секунд.

Скручування

“Супермен”

Ляжте на житів та випряміть тіло. Руки розмістіть перед собою та виконуйте підйом лівої руки та правої ноги одночасно. А потім навпаки. 

Підйом зігнутих ніг з відривом попереку від підлоги

Ляжте на рівну поверхню, а рукою впріться в підлогу. М’язами кору почніть підіймати ноги вгору, при цьому ще й піднімаючи стегна. Затримайтеся у верхній точці кілька секунд, потім опустіть стегна.

Скручуючи з метеликом

Для її виконання потрібно лягти на спину та зімкнути п’яти разом, розмістити їх максимально близько до свого тіла. Ноги зігнуті в колінах, а руки в замку за головою. Спина має бути рівною. Видихати й підійматися на декілька сантиметрів вгору торсом. Повторити 10 разів. 

Ножиці

Сядьте та зігніть коління. Напружте прес, спину тримайте рівною. Потрібно відкинутися назад та підняти ноги з підлоги. Підніміть ліве коліно і торкніться правого ліктя. Виконувати повороти корпусу протягом 1 хвилини. 

Підйом верхньої ноги

Ляжте, поверніться на бік. “Верхню” ногу зігніть ззаду та потягніться. Пробудьте в такій позі 20 секунд, змініть ногу та повторіть вправу.

Підйом прямих ніг поперемінно

Ляжте на спину, а руки простягніть вздовж тіла. Підіймайте обидві ноги поперемінно, не згинайте коліна. Повторіть 12 разів в три підходи. 

Опір одній нозі

Ляжте на рівну поверхню, а ноги зігніть в колінах. Скручуйтеся і намагайтеся дотягнутися ліве коліно до корпусу, а потім – праве.Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

Чи займаєтеся ви фізкультурою вдома?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector