Чудовий вислів Габріеля Гарсія Маркеса, який варто прочитати усім чоловікам!

Кохання – це особливе почуття, воно проявляється в ставленні один до одного, в погляді, в дотиках, в думках. 

Як зрозуміти, що ця людина дійсно для тебе? Що Вам суджено провести з нею все своє життя? На ці питання ніхто не може дати відповідь, оскільки тут потрібно орієнтуватися лише на свої внутрішні відчуття…

За що чоловіки кохають своїх дружин? За гарні форми, смачний суп чи почуття гумору? В кожного своє бачення ідеалу, однак,  дійсно покохати жінку можна лише тоді, коли ти повністю зануришся в її океан, коли поринеш в її душу і спробуєш там знайти найпотаємніше… Про це чудово розповідає видатний письменник Габріель Гарсія Маркес.

Якщо Вас, чоловіче, приваблює жінка за її розмір грудей, талії або стегон. Ви маєте дурний смак. Якщо те, що Ви найбільше цінуєте в НІЙ, це особливості її красивого обличчя, колір очей, довжина ніг, або що там видніється з мініспідниці. Ви все ще помиляєтеся.

Жінка – це її ставлення до речей, її спосіб буття, те, як вона ставиться до Вас і дивиться на Вас, її сміх і її мовчання. Жінка – це її інтелект, її бунт, її відданість, її щедрість, її здатність робити кілька речей одночасно, її манія.Найкраще в жінці – не її зовнішність, це те, що знаходиться в неї всередині: її гумор, її дотепність, її мужність, її спосіб мислення …Справжній чоловік- розумний чоловік, закохується в те, що інші не можуть побачити.Те, що справжній чоловік може бачити, інші навіть і не уявляють….

© Габріель Гарсіа Маркес

Дійсно, важко не погодитися зі словами цієї видатної особистості. Інколи варто заплющити очі і відчути свою жінку душею, запевняємо, ви не зможете не закохатися…

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector