Чуло моє серце, що в родині сина якесь лихо. А коли приїхала у гості, то аж за серце вхопилася. Адже двері мені відчинила Ірина

Кажуть, що свекруха не має права часто і без попередження навідуватися до молодих. Але знаєте, я вам так скажу – інколи такі “візити” рятують родину! 

Син одружився минулого року. Я щонеділі запрошую його та Іринку в гості, спечу якийсь пляцок смачний чи млинців насмажу. І з дачі стільки консервації привожу, їм все віддаю. Бо сама не маю місця, аби то зберігати. 

Іруся хороша дівчинка, розумна дуже. Я її полюбила, як рідну донечку, чесно. Зі своїми порадами ніколи не пхалася в їх родину. Дорослі люди, самі можуть розібратися. 

Однак, щось останніми місяцями мене дуже почала насторожувати поведінка невістки. Перестали приходити в гості, слухавку не підіймають. Раз дзвоню, кажу, що зробила голубці та ще й сметанку на базарі домашню купила, можу привезти.

– Ой, знаєте, а ми зайняті. Краще якось іншим разом, – ніяково відповіла невістка. 

Ну щось не так в її голосі було, я відчувала серцем.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Минулої неділі вирішила заїхати в гості, але без попередження. Підіймаюся та чую якісь крики. Ну я, як мама, точно впізнаю голос рідної дитини. 

Стукаю у двері, мені відчиняє заплакана Іринка, яка похапцем витирає сльози:

– Мамо, а ви приїхали… А ми тут

– А чому ти плачеш?

– Плачу? Та просто щось в око потрапило, дрібниця. 

І тут в коридор виходить п’яненний Богдан, ледь не ногах тримався. Так глянув на мене, як баран на нові ворота, помахав головою та пішов спати. Навіть штани та куртку не зняв. 

– Це що таке? Де він вже встиг наклюкатися?

– Та зі співробітником. Перевели його у новий відділ. А там всі такі гуляки, щовечора після роботи збираються десь на пиво. Декілька днів тому так напився, що спав на лавці біля будинку. Добре, що сусід ввечері побачив та мені допоміг його дотягти до квартири. 

– Щовечора? 

Пошепки

– Так, вже місяць точно. Вони і футбол дивляться, і на риболовлю на вихідних їздять. А я вже не згадаю, коли ми нормально удвох час проводили. Майже вся зарплата йде на його розваги. Він щедрий, колегам може поставити пляшку дорогого алкоголю. А мені навіть на свята квіти не дарує! 

Я аж за серце вхопилася. Найбільше в житті боялася, аби син не повторив долю батька. 

Мій колишній чоловік страшенно пиячив. От як тільки очі розплющив, то одразу йшов у магазин по горілку. Нашу родину годувала і забезпечувала тільки я. Працювала на заводі, прибирала в магазинах та ще вдома в’язала на продаж деякі речі. 

Коли у чоловіка закінчувалися свої гроші на горілку, то він крав у мене. Міг взяти ще й золото або ж срібло та здати в ломбард. Раз навіть телевізор виніс. 

Вирішила поставити крапку, коли дізналася, що колишній взяв гроші Богдана, який той наколядував. Обкрадав рідну дитину, можете це уявити! 

Виставила чоловіка за двері та написала заяву на розлучення. От краще я сама дитину виховаю, ніж він на такого батька буде дивитися. 

Невістка дала мені валер’янку та водички. Але я взяла стару швабру, якою вона миє підлогу, намочила і як почала Богдана лупцювати:

– Мамо, ти здуріла чи що? 

– Ану ротяку закрий! Ти свиня невдячна. Чого жінку не цінуєш? Що. батькові гени проявилися

– Та ми просто з друзями після роботи…

– Ти цих дармоїдів друзями не смій називати! Ото моду взяв, пиячити з ранку до ночі.

Я гамселила сина тою ганчіркою так, що аж рука боліла. Але Богдан швидко зібрався та почав прибирати, посуд помив, сміття побіг викидати. А через годину повернувся з букетом квітів:

– Ірусю, ти цей..Ну я трохи той, дурник. Будь ласка, дай мені другий шанс. 

Ось так я врятувала шлюб сина та невістки. Тому інколи краще приходити неочікувано. Адже молодь ніколи не прийде до нас за порадою, вони ж думають, що все знають. 

Так що бережіть своїх невісток! 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector