Чужих дітей не буває: чоловік удочерив дівчинку, яку знайшов просто на вулиці загорнуту в рушник

Через небажану вагітність та бідність кількість немовлят, яких кидають, зросла. 

Під час чергової суботньої прогулянки по парку чоловік, на ім’я Рауль Марін Сеха став свідком особливого випадку. На березі річки, яка протікала через парк, чоловік виявив дивний згорток. У ті хвилини він і гадки не мав, що цей момент назавжди змінить його життя.

Коли чоловік підійшов до згортку ближче, то побачив, що той ворушиться! Рауль спочатку подумав, що під згортком причаїлася якась тварина. Чоловік увімкнув камеру, почав знімати все, що відбувається, одночасно потроху наближаючись до місця знахідки.

Марін Сеха різко скинув тканину, і не повірив власним очам. Адже перед ним лежало крихітне немовля. На вигляд дитина здавалася новонародженою, і у неї все ще звисала з животика пуповина.

Ошелешений Рауль схопив дитину і помчав до найближчого шпиталю. Там дівчинку оглянули лікарі і надали необхідну допомогу. Інформацію про біологічних батьків дитини роздобути не вдалося.

І тут в справу втрутився сам Рауль. Він вирішив удочерити дівчинку, так сильно пройнявшись енергетикою всього, що відбувається. Сім’я чоловіка повністю підтримала його рішення. Так на одну щасливу дівчинку і на одного щасливого чоловіка, який тепер гордо іменується батьком, в цьому світі стало більше!

А вам сподобалася історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector