Чи буде розлучення, якщо спати з чоловіком у різних кімнатах

Кожна жінка знає, що у стосунках рано чи пізно наступає криза. От немов відчуваєте, що партнер до вас охолов, десь зникла та іскра пристрасті та кохання. Хтось вже готовий нести заяву на розлучення, інші – бігають від одного психолога до іншого, щоб якось зберегти родину.

 А ми знайшли третій, дієвіший спосіб – спати в окремих кімнатах. Так, звучить досить дивно та й деякій мірі абсурдно. Але прочитайте нашу статтю до кінця. 

От, наприклад, моя бабуся та дідусь досі живуть разом, хоча у шлюбі вже понад 40 років. А секрет простий – спати окремо. Це у них ще почалося давно, я тоді до садка ходила. Помітила, що вони сплять в окремих ліжках. І це мене дуже здивувало.

– Серденько, ну твій дідусь дуже хропить. А ще не любить спати на такій перині. Тому ми спимо окремо. Не хвилюйся, у нас все гаразд, просто у стосунках варто дбати не тільки про інших, а про свій комфорт у першу чергу,- наголосила колись бабуся.

І дійсно. От звичайний приклад – бабуся тепер спокійно може виспатися, адже дідусеве хропіння не заважає. А ще на роботу може зібратися, бо дідусь завжди раніше прокидався. Нікого не турбує голова, втома чи недосип. І повірте, після такого вони один одного ще більше почали любити!

Мої батьки інакше до цього віднеслися – купили величезне ліжко, розміром king-size і сплять спокійно. Мама накривається ковдрою, тато – звичайним пледом, бо йому завжди спекотно. А ще у нього є спеціальна маска, яка не пропускає світло. Адже мама полюбляє вмикати всі лампи, коли перед роботою наводить марафет. Здається, що у них окреме ліжко, хоча насправді це не так. 

І тут мої рідні також подбали про свій особистий комфорт та простір. Ніхто не жаліється на хропіння, погане самопочуття, сонливість, не просить пігулки від голови. 

Пошепки

До речі, така “відстань” умовна може повернути романтику та пристрасть у стосунки пари. Наприклад, у моїх батьків традиція – щонеділі ходити на побачення. Чи це кафе, театр або ж просто прогулянка у парку біля будинку. А дідусь часто привозить бабусі різні букети, які самотужки зібрав на полі. При тому, що деякі хлопці завжди скаржаться, що “квіти – марна трата грошей, бо зів’януть”. Фу просто.

Я зі своїм хлопцем також вирішила проекспериментувати. Наприклад, я можу поїхати у гості до батьків або ж на дачі на декілька днів і так ми “спимо” на відстані. Повірте, мій хлопець вже на 1 день починає вовком вити і дуже сумує. Інколи корисно вводити такі “методи”, щоб розігріти пристрасть у стосунках. 

Правда, подруги взагалі не розуміють такої “логіки” та ще кажуть, що це я руйную стосунки!

– Пара має спати разом і крапка. Це ж ваше ліжко, – каже Ліда, хоча сама ледь тулиться на розкладачці з чоловіком у свекрухи на однокімнатній квартирі

– Ліжко – це священне місце кожної жінки та чоловіка, а ти так тільки все руйнуєш! – дорікає Маша, хоча сама грішить та часто під час сварки з чоловіком виганяє його з кімнати. 

Знаєте, на кожне “за” знайдеться своє “проти”. Є люди, які звикли мислити шаблонно, у той час, як я хочу жити в першу чергу у своє задоволення, а не думати за інших. Хто взагалі придумав такі заїжджені правила, що чоловік та жінка мають спати разом? От покажіть мені цю людину! 

На Вашу думку, це хороша ідея? Чому Ви так вважаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector