Чи може прибиральниця з ресторану приносити залишки їжі своїм дітям

Чоловік вирішив, що більше не хоче забезпечувати свою дружину та двох дітей, тому зібрав речі і пішов геть. Матір усіма силами намагалася звести кінці з кінцями, але коштів не вистачало навіть на харчування. Згодом жінка знайшла спосіб економити, але начальник, дізнавшись про це, ледь не звільнив її з роботи. Що ж трапилося?

Жінка і двоє дітей

Олена прибирала й мила посуд в одному з дорогих ресторанів свого міста. Грошей їй постійно не вистачало, адже зарплатня мінімальна, а витрати були суттєвими. Жінка мала оплатити комунальні послуги, купити харчі, одягнути дітей. На собі вона завжди економила.

Бували моменти, коли їй хотілося опустити руки й впасти у відчай. Жінка замикалася у вбиральні, плакала, а потім продовжувала нести свою важку нішу. Ніхто не міг їй допомогти, адже чоловік пішов геть, друзів немає, а батьки померли багато років тому. 

Все почалося з того, що Олексій втратив роботу, але замість того, щоби зайнятися пошуком вакансій, він почав вештатися із сумнівними компаніями. Звісно, дружина почала дорікати чоловіку через його поведінку. Натомість він стверджував, що вона просто не розуміє його і не цінує. Після чергової сварки Олексій заявив, що йде шукати ту, яка зможе прийняти його.

 

Непрості часи

Олена працювала в ресторані досить довго. Це було популярне місце, тому роботи хоч відбавляй. Власник здавався жінці доволі непривітним, але вона ще не знала про те, що трапиться далі. 

Згодом через економічну кризу люди почали менше ходити в подібні заклади харчування. Звісно, зарплатня персоналу різко знизилася. Якщо Олена раніше ледь виживала за ці гроші, то тепер свої витрати знову потрібно було скоротити. Вона склала список, від чого можна відмовитися, але хіба так довго протягнеш?

Ганебний вчинок Олени

Зрештою жінка придумала спосіб, який допоміг би їй покращити своє становище. План був доволі ганебним, але потенційно дієвим. Олена вирішила, що може забирати додому залишки їжі, аби купувати меншу кількість продуктів. 

Звісно, про крадіжки не було й мови. Вона збиралася відсортовувати те, що недоїли гості. Жінка чекала, коли усі співробітники розійдуться і потайки відкладала рештки в окремий пакет. 

Пошепки

Бідна жінка і двоє дітей

Діти щодня з нетерпінням чекали на нові ласощі від казкового зайчика. Мама придумала для них цю чарівну історію, щоб не розповідати прикру правду. Однак зовсім скоро все таємне стало явним.

Одного вечора начальник ресторану впіймав Олену за сортуванням їжі. Він поглянув на неї своїм суворим поглядом, а потім наказав пройти до нього в кабінет. Там Михайло поцікавився, чому його співробітниця займалася такими речами. 

Неймовірна історія

Олена зі сльозами на очах у всьому зізналася. Вона розповіла про те, що її покинув чоловік, а їй не вистачає грошей, щоб прогодувати двох дітей. Начальник спочатку уважно вислухав її, а потім почав ділитися своєю історією. 

Виявляється, що він зі своєю дружиною теж пережили скрутні часи. На щастя, Михайлу дістався спадок, який він вклав у відкриття власного бізнесу. Проте дітей у подружжя досі немає. Зараз чоловік не міг дозволити, аби навіть чужі малюки та їхня любляча матір у всьому себе обмежували й голодували. 

Михайло купив пакети з їжею й доставив їх в Оленин дім. Коли його запросили всередину, то він побачив скромну квартиру, в якій було доволі затишно й чисто. На порозі чоловіка зустрічали усміхнені діти.

Олена не могла повірити, що начальник увійшов в її становище і навіть вирішив допомогти. Жінка була впевнена, що за свій вчинок може поплатитися місцем на роботі. На щастя, Михайло виявився людяним і чуйним чоловіком.

Матір з дітьми отримали не лише харчі, але й нові іграшки та одяг. Подружжя пообіцяло, що вони завжди будуть готові простягнути свою руку допомоги. Тепер життя Олени зміниться в кращу сторону, адже світ не без добрих людей.

А як ви вважаєте, чи правильно відреагував власник ресторану на вчинок своєї співробітниці?  

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector