Чи може спалахнути справжнє кохання між молодою дівчиною та старшим чоловіком: 10 якостей, які допомагають кавалерам завойовувати серця панянок

Чи вірите ви у кохання з першого погляду? А якщо йдеться про молоду панянку та старигана? Як гадаєте, чи є в них шанси створити справжню люблячу сім’ю? 

– Ясна річ!- сказала б вам дівчина, сідаючи в дороге авто свого багатого коханого. 

Чи все ж таки це стереотипи?

Сьогодні спробуємо у цьому розібратися.

Чимало прикладів такого захмарного кохання у закордонному шоу-бізнесі. Наприклад, Амаль Аламуддін і Джордж Клуні або ті ж Сильвестр Сталлоне і Дженніфер Флавін.

Втім, і з зірками все ясно. Але цікаво, чи могли б звичайні українки створити сім’ю з пенсіонером через велике кохання? Можливо, і так. Але такий чоловік точно повинен мати певний набір якостей. Яких саме, демонструємо вам нижче.

Отже, головні якості ідеального чоловіка:

1. Галантність

Ця якість стоїть першою у списку будь-якої вибагливої панянки. Але воно й не дивно, адже це чи не найперше, чим може зачепити незнайомець.

Нерідко доводиться чути, що сьогодні дуже важко зустріти справжнього джентльмена. Але є підозри, що тим вихованіший чолов’яга, чим він старший. 

2. Доглянутий зовнішній вигляд

Подібним молодь дуже часто нехтує, чого не скажеш про чоловіків у віці. Їм доводиться докладати більше зусиль, аби здивувати знайому своїм зовнішнім виглядом та солідністю.  З віком чоловіки починають піклуватися про свій імідж, підбирають одяг, стежать за зачіскою і бородою. А охайний кавалер, направду, може підчепити будь-яку дівчину. 

3. Фізична форма

Цей пункт стосується також молодиків. Так само як чоловіки люблять красиві жіночі форми, ми віддаємо перевагу підтягнутому тілу. Тут вже все залежить від особистої мотивації. Ясна річ, що далеко не всі це роблять, але у старанних більше шансів знайти собі пару.

4. Освіченість та інтелект

Цей пунктик, на жаль чи на щастя, приходить винятково з досвідом, а отже, з віком. Коли чоловік освічений, інтелігентний та ще й почуття гумору має хороше – перед ним не встоїть жодна дівчина.

Одна з головних якостей будь-якої людини у всіх типах відносин – вміння бути цікавим співрозмовником.

5. Відповідальність

Усі жінки та дівчата хочуть почуватися за чоловіком, як за кам’яною стіною. Ця фраза оминула вже не одне десятиліття, ймовірно, стала навіть кліше, втім, вона точно не втратила своєї актуальності.

Вік додає мужності, роки гартують, тож дівчина скоріш обере серйозного старигана, аніж шибайголову-однолітка. Що ж іще потрібно красуням, як не відчуття безпеки, достаток та щире кохання?

Ось і виходить, що перевага все ж таки на боці чоловіків у віці. На жаль чи на щастя, судити не нам.

А за яким принципом ви обирали свою другу половинку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector