Чи можливі успішні відносини, якщо партнер старший за вас?

Кажуть, що любові всі віки покірні, але чи справді це так? Чи будуть міцними і тривалими ті стосунки, в яких між партнерами є велика різниця у віці? Це запитання, яке ніколи не втрачає актуальності і завжди викликає дискусії. 

Соціологи наводять дані, які свідчать про те, що 80% успішних шлюбів укладені між партнерами одного віку. А інші 20% – це союзи між людьми з різницею у віці 6-10 років.

Зазвичай такі стосунки розпадаються через ряд проблем, серед яких найпоширенішими є:

1. Різні інтереси.

Через різницю у віці партнери можуть мати різні інтереси. Наприклад, якщо молодій дружині цікаво провести ніч в караоке, то старшому чоловікові захочеться спокою і затишку. 

2. Різноманітні плани.

Оточення та плани на тиждень також можуть відрізнятися. Друзі дружини звикли відвідувати нічні клуби, а знайомі чоловіка – сімейні люди, які розважаються по-іншому. Знайти компроміс у цій ситуації не легко, але як можуть ладнатися стосунки, якщо у пари різні погляди на дозвілля?

Пошепки

3. Думка сім’ї та друзів.

Якщо родичі та друзі критикують ваш вибір і не схвалюють ваші стосунки, то це може перетворитися на причину для сварок і непорозумінь.

4. Питання дітей.

Не завжди молодій дружині хочеться народжувати в юному віці, але не кожен зрілий чоловік захоче чекати, поки його половинка дозріє. Ще одним каменем спотикання може стати біологічна можливість мати дітей. 

5. Відсутність спільних цілей. 

Хтось серйозно ставиться до цих стосунків, а хтось розглядає їх як короткотривалий роман. Проблемою може стати як вітряна дружина, так і незрілий чоловік. 

Звичайно, що стосунки між людьми з великою різницею у віці можливі, але лише за умови, що обоє партнерів мають спільні цілі, інтереси і взаєморозуміння. 

А як ви ставитеся до великої різниці у віці між партнерами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector