Чи пов’язаний рівень знань учениці з кольором її волосся

Експерименти із зовнішнім виглядом підлітків часто піддаються осуду й критиці. Суспільство не завжди готове сприймати навіть мінімальні спроби дитини самовиразитися. Я хочу поділитися своєю думкою на цю тему. 

Зовнішність підлітка

Є багато прикладів, коли дитина мала проблеми в школі через те, що комусь не подобається її зовнішній вигляд. Наприклад, дівчина не могла тримати прапор на лінійці, бо у неї рожевий колір волосся. Звичайно, батькам не сподобалося таке ставлення, адже вони дозволяють своїй доньці проявляти своє “я” так, як вона вважає за потрібне. 

“Яка різниця якого кольору волосся? Дочка пристойно одягнена і цілком відповідає усім шкільним вимогам. Хіба він зовнішнього вигляду залежить те, як вона вчиться? Тим паче оцінки у неї відмінні!”

Чудово, коли діти мають підтримку зі сторони мами з татом. Інколи дорослі навіть прямо кажуть вчителям висловлювати усі претензії у їхню сторону, хоча це не завжди заважає педагогам продовжувати критикувати учнів. 

Проте й серед учительського складу думки можуть розбігатися. Люди старшого віку не підтримують жодних модних тенденцій. Вони звикли мислити стереотипно і не готові зраджувати своїм консервативним поглядам. 

Пошепки

Можливо, пора залишити Радянський Союз в минулому й нарешті йти в ногу із сучасним світом? Хоча є варіант, що й це не допоможе, якщо коренем невдоволення вчителів є банальна заздрість молодому поколінню, яке не боїться змін та експериментів. 

Натомість у більш юних вчителів немає особливих претензій до кольору волосся чи інших проявів самовираження учнів. Їм важливо, аби діти були охайними, доглянутими та вихованими.

Загалом серед людей будь-якої вікової категорії можна зустріти тих, хто виділяється своїм неординарним зовнішнім виглядом. Це хороша ознака того, що людство готове розвиватися, прогресувати і розширювати свої рамки.

Однак дошкулити дорослій дамі набагато важче, ніж підлітку. Сформована особистість навіть не зверне увагу на критику кольору її волосся, а от молода дівчина може замкнутися в собі чи отримати велику кількість комплексів. На жаль, подобатися усім просто неможливо. Завжди знайдуться ті, хто буде заздрити й засуджувати інших.

А як ви вважаєте, чи варто підтримувати підлітків у прагненні самовиразитися? Як ви ставитеся до яскравого кольору волосся чи нестандартного зовнішнього вигляду?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector